Közösség > Kezdők, ide!

Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek

<< < (3/391) > >>

cotag:

--- Idézetet írta: Valentin - 2009. December 07. - 17:47:41 ---Sziasztok!
Nos én elhatároztam(szerencsére), hogy átállok a DE borotvára-nemsokára megis jön elvileg.És hamár DE, akkor illene pamacsot és borotvaszappant/krémet is beszereznem. ;D A kérdésem az lenne-mivel 0 tapasztalatom van eme téren-hogy mient lenne érdemes vennem és meik az, ameiket biztos hogy ne vegyem meg...Esetleg van-e olyan, ami olcsó, de ugyanakkor minőségi is? Hol lehet kapni? Esetleg DM-ben, vagy Tescoban? ???


--- Idézet vége ---

Ha van a kozeletekben Muller drogeria, akkor arra biztatnalak borotvakremet inkabb ott nezz. Van Speick, ami kivalo, aztan kaphatok a Palmolive kremjei, amibol az Aloe Verasat ismerem, nagyon jo es olcso is, illetve a sotet kek Nivea krem is kifejezetten rendben levo. Utobbi minthalenne DM-ben is.

A pamacs neheztebb kerdes, a DM-ben van a Balea pamacs ezresert, ez elfogadhato minoseg, de azert nagyon nem jo. Mullerben van sokfele pamacs de emberesen melle lehet nyulni en pl vettem ott egy botranyosan rosszat. Ettol fuggetlenul lehet, hogy csak en fogtam ki.

cotag:
Szappan vagy krem? Nekem elinte konnyebb volt kremet hasznalni, a szappanhoz kis ido kellett mire raereztem a helyes aranyokra. Ma mar inkabb szappant hasznalok. Egy jo szappan joval tovabb tart egyebkent, mint a krem.

Valentin:
Köszi a tanácsokat, holnap körülfogok nézni. Remélem jól választok majd :)

edrose:
Valentin, a (habzó) Figaró, illetve a Barbon is tökéletes kezdeni. Ezeket elég általánosan lehet kapni, és szintén a legolcsóbbak közé tartoznak.

gas:
Valentin én figarót használok,szerintem jó.Próbáltam a DM-s krémet,nekem nem jött be,kevés habot ad és égő érzés kísérte.Egyébként a figaró olcsó is.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése