Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 859983 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #9555 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 11:05:44 »
bbuffy: Én is gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy a fórum régebbi magja nagyjából egyszerre kezdte ezt a hobbit. Itt pl. nem is magamra, hanem még Edrose, Fonti körére gondolok. No ők, és az utánuk jövő "második", de még azt ezt követő "harmadik" vonal mára már nagyon-nagyon sok mindent kipróbált, gyakorlatilag olyan újdonságot, ami fölkeltené az érdeklődését, nem lehet már mutatni. Ezzel együtt a kínálati oldal (főleg a nemzetközi) is többszörösére nőtt, igazi széles trend lett a hagyományos borotválkozás. Ebből valahol természetesen adódik a korábbi lelkes tagok érdeklődésének megcsappanása. Visszajárunk még, de már csak olvasunk, a borotvatalik nem az újdonságokról szolnak, inkább egyfajta baráti összejövetelek, ahol ugyanott folytatjuk a témát, ahol legutóbb abbahagytuk.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Kávézó
« Válasz #9556 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 11:30:37 »
Nyáron általában lelassul a pörgés a fórumon, de szeptember körül újraindul, ezzel szemben idén már az év elején lendületet vesztettünk, meglátjuk, hogy mennyire éled majd fel.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Kávézó
« Válasz #9557 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 11:31:45 »
 :+1:

bbuffy: Én is gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy a fórum régebbi magja nagyjából egyszerre kezdte ezt a hobbit. Itt pl. nem is magamra, hanem még Edrose, Fonti körére gondolok. No ők, és az utánuk jövő "második", de még azt ezt követő "harmadik" vonal mára már nagyon-nagyon sok mindent kipróbált, gyakorlatilag olyan újdonságot, ami fölkeltené az érdeklődését, nem lehet már mutatni. Ezzel együtt a kínálati oldal (főleg a nemzetközi) is többszörösére nőtt, igazi széles trend lett a hagyományos borotválkozás. Ebből valahol természetesen adódik a korábbi lelkes tagok érdeklődésének megcsappanása. Visszajárunk még, de már csak olvasunk, a borotvatalik nem az újdonságokról szolnak, inkább egyfajta baráti összejövetelek, ahol ugyanott folytatjuk a témát, ahol legutóbb abbahagytuk.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Kávézó
« Válasz #9558 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 11:54:23 »
Jessz, ezt én is elkezdtem megfogalmazni, aztán becsuktam a tabot… ennyit a lelkesedésről  :-\
Meg persze uborkaszezon is van, valóban.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #9559 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 11:59:06 »
Na majd kiderül. Sajnàlnàm ha read only lenne az oldal. Mert az meg a kigyó a farkába harap dolog.

Új dolgok mindig akadnak, inkább új emberek nincsenek, illetve akik vannak sem annyira aktivak mert nincs mire. Kör bezárva.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kávézó
« Válasz #9560 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 12:38:17 »
Nekem mondjuk feltűnt, hogy ha vannak is új tagok saját kérdésekkel, akkor ők megkapják a "tekerj vissza" választ, mondván minden megvagyon írva a megfelelő topikban. Igaz, nincs új a nap alatt.

Éppen ezért az újak inkább olvasnak, a kérdéseikre a választ így kapják, nem kérdeznek.

Kérdés nuku. Válasz nuku. "Ha nem írok, ne válaszolj."

De persze ez csak egy szelete a tortának, ikszelnék még az ubiszezon mellett is. Meg talán az is közrejátszhat még, hogy mindenki fullon van cuccokkal, azokból csemegézik, de hát ismerjük jól a rendszert, nehezen apad a felduzzasztott készlet.  :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Kávézó
« Válasz #9561 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 18:23:14 »
Már egy ideje gondolkodom rajta, persze nem vadul, de mégis...
Mitől halhatott be ennyire a fórum?

A nyár sztem nem kielégítő jelen esetben, mert mindenhol üzemel minden. Kicsit sajnálom mert elég jó itt a légkör. Nem hinném hogy a láthatatlan trollok tizedelték volna meg. Vagy mindenki most únta meg az egészet, egyszerre? V csak rossz helyen űlt a macska? :)
Magam részéröl úgy érzem, mintha a napok egyre rövidebbek lennének. Minimum 4-6 órával hosszabnak kéne lenniük.
Nálatok is így rohan a világ?
Lassan arra nincs idöm hogy megborotválkozzak.
Fórumot is leginkább hazafelé a jármûvökön olvasom. Néha azért nem szólok hozzá mert félek csak sokára reagálnék egy visszajelzésre, és bunkónak tünék miatta, vagy jobb esetben mire oda jutnék, már más szálon fut a beszélgetés.

...Így nagyritkán inkább a mai borotválkozás topicban tûnök fel megosztva képeket.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #9562 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 18:57:41 »
Sztem senki nem nézne bunkónak. Amúgy mióta van egy lányom én is keveslem az időt. Bár többnyire azért akad. Még.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9563 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 19:09:25 »
Nekem is állandó időhiányom van.

De szerencsére az okostelefon mindig nálam van.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Kávézó
« Válasz #9564 Dátum: 2015. Augusztus 07. - 21:04:14 »
Sztem senki nem nézne bunkónak. Amúgy mióta van egy lányom én is keveslem az időt. Bár többnyire azért akad. Még.:)
... az lehet még mûvészet. Gyerek nevelés, és játékok közt még szusszantásra is van idõ.Le a kalappal ;)

Okostelefon:
Kétélû fegyver. Elképesztõ mennyiségû adatmennyiség árad belôle. Jó is az, de az emberi kíváncsiság, információ szerzés, könnyen beszippanthatja az embert. Kemény a látvány néha egy metron amikor mindenki azt nyomkodja (én néha felnézek onnan tudom)
 :)
Minden esetre nekem is megkönnyíti az életemet. Úton hazafelé elolvasom amit szeretnék, otthon pedig már nem kell bekapcsolom  (vagy csak ritkán)a számítógépet. Hazaérve legalább több idõm marad a szeretteimre.


Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Kávézó
« Válasz #9565 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 12:09:20 »
Szerintem eléggé körbe jett járva néhány téma, most erőt gyűjtünk. Mert hát minek írja le pmol322 1324-edszerre, hogy az Arko nem is büdös.
 :crazy:
 :bocs:

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kávézó
« Válasz #9566 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 12:39:23 »
Pedig az!  :fetreng:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9567 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 13:06:46 »
Nem, csak natúr! ( amúgy az! )  :naughty:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #9568 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 13:12:24 »
A n-Arko?
 :fetreng:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9569 Dátum: 2015. Augusztus 11. - 07:56:59 »
A fórum pangására én is felfigyeltem.
Hogy ki miért nem aktív arra ötletem sincs, csak a magam baját ismerem. Úgy hívják időhiány.
A munkahelyen mindig ugyanannyi a meló, erre nem lehet fogni, ellenben az itthoni zöldséges kert mellett van egy gyümölcsösöm (3600 m2), ahol ilyenkor nagyüzem van, érnek a cuccok, néha a füvet is vágni kell alattuk. Noch dazu már egy éve tart a pince-présház teljes rekonstrukciója is, ami gyakorlatilag felemészti az összes szabadidőmet, ami lenne, mert sok mindent sk csinálok.
A ház lassan kész. Előbb-utóbb a zöldségek-gyümölcsök is be lesznek takarítva (úgy októberig), meg jönnek az első fagyok, na utána ismét lesz időm bíbelődni a beretvákkal!
Az ország másik fele meg nyaral, ugye. Néha én is
Valahogy nekem kevés a nap 24 órája ilyenkor nyáron. Kb 30 óra kellene naponta, akkor beleférne még a borotvafórum is,
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici