Közösség > Szakkönyvtár és egyéb kult

Cikkek, oldalak, blogok stb.

<< < (3/29) > >>

Világosító:
Hát gyerekek én nem bírtam ki, hozzászóltam.  :fejfal:

herpa:
Szerintem rájöttek, hogy kezd újra divatos lenni a hagyományos borotválkozás, meg ott van a sok hipszter a szakállával, szóval ebben van pénz, csak ügyesen kell tálalni, lényeg a design, nem a tartalom. Mondjuk egyelőre a google nem hozza őket első oldalon, de majd biztos segítenek a problémán.
Másrészt úgy tűnik, ez részben egy reklámoldal az Első Pesti Borbélynak.

Lord Ickenham:

--- Idézetet írta: herpa - 2014. Április 16. - 21:24:31 ---Szerintem rájöttek, hogy kezd újra divatos lenni a hagyományos borotválkozás, meg ott van a sok hipszter a szakállával, szóval ebben van pénz, csak ügyesen kell tálalni, lényeg a design, nem a tartalom. Mondjuk egyelőre a google nem hozza őket első oldalon, de majd biztos segítenek a problémán.
Másrészt úgy tűnik, ez részben egy reklámoldal az Első Pesti Borbélynak.

--- Idézet vége ---
Tökéletesen összefoglaltad a lényeget.
Azért a pesti borbélynál remélem nem mach3-mal nyomják.

Penge:

--- Idézetet írta: edrose - 2014. Április 16. - 20:21:57 ---
--- Idézetet írta: Penge - 2014. Április 16. - 19:29:19 ---Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

--- Idézet vége ---

Már hogy mit tapasztaltunk meg, hogy tele vannak fals szakmai infókkal, vagy hogy nem?

Akárhogy is, Penge, remélem, hogy a Pamacs & Drusza blog nincs teli fals infóval.   :naughty:

--- Idézet vége ---

Nem a P&P-re gondoltam, az ebből a szempontból még mindig etalon és rendhagyó! és nem csak kifejezetten borotválkozásról szakmai, hanem tele van érdekességekkel, tényszerű megvilágításokkal, elvonatkoztató gondolatokkal, néha kis fordulattal, amit olvasva egyrészről okosabb, másrészről felcsigázott lesz tőle az ember fia... Amit imént pedig megint belinkeltél, ill. ami a tárgyban szerepel blog, ezek csak egyszerűen leírják, hogy "mossál kezet evés előtt, de ne hideg vizzel, mert ugyan az is jó lehet, de mégsem, de mindegy, a te döntésed... és utána átmegy tényszerű szakmaiba és kijelenti viszont, hogy 5 nél többször bizony ne moss kezet sem, mert az nem jó..." miért éppen 5 és miért is nem? és miért kell ezzel a baromsággal untatni a népet...( engem nagyon!) A laikusokat pedig valószínűleg ezen a szinten lehet megfogni, úgyhogy gondolom tátott szájjal olvassák... majd elmennek kezet mosni..

Vissza az első pesti borbélyhoz ( ez is fals, nem is elsők!), olvasd el még egyszer az első bekezdést.
6 szor szerepel benne a "megoldás" szó, pedig az egész össz-vissz pár sor. És, hogy miért idegesítő "szakmailag"? A végére kiderül, hogy nem is igazán tud konkrét  megoldást... csak, hogy a késsel érhető el a legjobb eredmény...ami értelemszerűen szubjektív, de a különböző aspektusok mércéjével mérve egyáltalán nem igaz.. kérdés csak az, hogy mit ért eredményen, (de ez meg nincs jópofán magaslabdával feldobva, mint ahogy ezt megszoktuk pl. a P&P-n)  ;D Szóval ezt a sz@r-t legalább Te ne propagáld! :D

edrose:

--- Idézetet írta: Penge - 2014. Április 16. - 23:14:13 ---...Szóval ezt a sz@r-t legalább Te ne propagáld! :D

--- Idézet vége ---

Na, én aztán nem propaganda-céllal linkeltem be, hanem hogy lássunk és megvitassunk.   :naughty:

(A többivel vagy egyetértek, vagy köszönöm, vagy mindkettő.  ;D )

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése