Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 282839 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #495 Dátum: 2011. Június 17. - 15:28:11 »
Ez korábban is szúrta a "fülemet": micsoda egy diszkriminatív munkakör: "AVON tanácsadónő" De legalábbis nem píszí.  :fetreng: :fetreng: :fetreng:
Az enyémet is ;)

Kedves fórumtársak! Ha valakinek hölgyrokona/ismerőse "Avon tanácsadónő", e márkának van aftershave balzsama is
Ez nem véletlenül a szögletes fekete és fehér műanyag dobozos, márkajelzés nélküli?
Nem tudom, hogy van-e külön doboza, maga a balzsam sima 100 ml-es csavaroskupakos műanyag flakonban van, a sensitive fehér, a normál ezüstszürke, márkajelzés van rajtuk.

PaT

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #496 Dátum: 2011. Június 17. - 16:02:09 »
Az illata enyhén citrom/lime-szerű, talán hasonló a sokat emlegetett Speickhez/Weledához.

Uhh, ég és föld a kettő, mind hatásában, mind illatában.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #497 Dátum: 2011. Június 17. - 20:55:16 »
Kedves fórumtársak! Ha valakinek hölgyrokona/ismerőse "Avon tanácsadónő", e márkának van aftershave balzsama is, 2 változatban (normál és érzékeny bőrre), időszaktól függően 500-1000 Ft közötti áron. Nekem az érzékeny bőrre javasolt változatot volt alkalmam kipróbálni. Ez tejszerű, viszonylag híg, de zsíros, picit nehezen szívódik be. Az illata enyhén citrom/lime-szerű, talán hasonló a sokat emlegetett Speickhez/Weledához. A hatása nem frenetikus, de azért érezhetően nyugtat.
Nem szándékozom ekézni a Trumper SkinFoodot, de utóbbi első használata után olyan nagy különbséget nem éreztem, ezért megkockáztatom, hogy nem éri meg az 5-10x árkülönbséget (persze hosszú távon lehet, hogy még változik a véleményem). Ettől még persze jobb, illata finomabb és az összetétele is valószínűleg igényesebb/egészségesebb, mint a nagyipari márkáé, de ha valaki olcsóbban akarja megúszni, és meg tud kérni "Avon tanácsadónőt" (asszem a gyár honlapjáról is rendelhető persze), tehet egy próbát, ill. kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye.

http://avon-line.hu/product-avon-for-men-borotvalkozas-utani-balzsam-erzekeny-borre.html

Erre gondoltál?
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #498 Dátum: 2011. Június 17. - 22:24:06 »
Én a "simát" használom évek óta (semmi mást) és nagyon szeretem.
http://avon-line.hu/product-avon_for_men_borotvalkozas_utani_balzsam.html
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #499 Dátum: 2011. Június 20. - 10:19:23 »
Kedves fórumtársak! Ha valakinek hölgyrokona/ismerőse "Avon tanácsadónő", e márkának van aftershave balzsama is, 2 változatban (normál és érzékeny bőrre), időszaktól függően 500-1000 Ft közötti áron. Nekem az érzékeny bőrre javasolt változatot volt alkalmam kipróbálni. Ez tejszerű, viszonylag híg, de zsíros, picit nehezen szívódik be. Az illata enyhén citrom/lime-szerű, talán hasonló a sokat emlegetett Speickhez/Weledához. A hatása nem frenetikus, de azért érezhetően nyugtat.
Nem szándékozom ekézni a Trumper SkinFoodot, de utóbbi első használata után olyan nagy különbséget nem éreztem, ezért megkockáztatom, hogy nem éri meg az 5-10x árkülönbséget (persze hosszú távon lehet, hogy még változik a véleményem). Ettől még persze jobb, illata finomabb és az összetétele is valószínűleg igényesebb/egészségesebb, mint a nagyipari márkáé, de ha valaki olcsóbban akarja megúszni, és meg tud kérni "Avon tanácsadónőt" (asszem a gyár honlapjáról is rendelhető persze), tehet egy próbát, ill. kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye.

http://avon-line.hu/product-avon-for-men-borotvalkozas-utani-balzsam-erzekeny-borre.html

Erre gondoltál?

Igen, erre. Az eddigi válaszok mutatják, ahogy edrose is írta valahol, hogy milyen szubjektív ez a műfaj. Rögtön lenne tehát még egy kérdésem, egy másik "kommersz" termékkel kapcsolatban: L'oreal Men Expert after shave balzsammal van-e valakinek tapasztalata? Viszonylag új, a Müllerben már láttam offline. Elvileg víz alapú gél, ami gyorsan beszívódik és a reklámszöveg szerint "akár 2 fokkal is" ??? hűsíti az arcbőrt, meg mindenféle nyomelem van benne stb... Amiért gondolkozom rajta, hogy most nyáron talán jobban jön egy nem-zsíros cucc, viszont alkoholosat meg nem szeretnék.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #500 Dátum: 2011. Június 20. - 10:38:12 »
...absztinens vagy?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #501 Dátum: 2011. Június 20. - 11:03:20 »
Elvileg víz alapú gél, ami gyorsan beszívódik és a reklámszöveg szerint "akár 2 fokkal is" ??? hűsíti az arcbőrt, meg mindenféle nyomelem van benne stb... Amiért gondolkozom rajta, hogy most nyáron talán jobban jön egy nem-zsíros cucc, viszont alkoholosat meg nem szeretnék.

Nakérem.. Hogy lehet vízzel hűsíteni az arcbőrt akár 2 fokkal... Simán.. Bepaskoljuk és hagyjuk elpárologni. Nem kell ehhez márkázott vizet venni... sőt a jó hideg csapvíz is jól lehűti! Az alkohol még gyorsabban párolog, tehát jobban hűt... Csodák nincsenek, vajon meddig tudja az a pár csepp víz, vagy az a kevés nyomelem (vegyi anyag) hűteni az arcunkat? Gondolom minden értelmes embernek van erről elképzelése... a reklám meg azért van, hogy ezen ne gondolkodj...  ;D   

Nem elérhető Szász László

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 101
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #502 Dátum: 2011. Június 20. - 11:07:30 »
Biztos valami koncentrált víz van benne, egy csepp egy literből készül ;D

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #503 Dátum: 2011. Június 20. - 11:29:21 »
 ;D

Egyébként vannak olyan anyagok, amik ráhatással vannak a vérkeringésre, a bőr légzésére, illetve a verejtékmirigyek működésére. De valami normálisan működő rendszert akkor is felborít. Ha igaz az a 2 fok, és mondjuk ezt tartósan tudja is tartani, mire jó? Mondjuk ezt a 2 fokot valaki kitalálta. Miért nem 3 és valaki mondja már meg, hogy miért jó, ha ezzel az arcom kenem be, mikor éppen szívesebben hűteném, mondjuk a s@ggem... ( azon meg ülök és a nagy melegben azt úgy érzem jobban melegszik...)  :fetreng: 

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #504 Dátum: 2011. Június 20. - 11:30:07 »
Instant vízből van!

FBP

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #505 Dátum: 2011. Június 20. - 11:48:08 »
Biztos valami koncentrált víz van benne, egy csepp egy literből készül ;D
mer' kivonta belüle a zoxigént...a háromszázezer literbül lett harmincezer liter...legalábbis nekem így magyarázta az Árpi...

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #506 Dátum: 2011. Június 20. - 12:42:01 »
Az Árpi? Az Árpi az jó munkásember.... ;D

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #507 Dátum: 2011. Június 20. - 13:46:46 »
;D

Egyébként vannak olyan anyagok, amik ráhatással vannak a vérkeringésre, a bőr légzésére, illetve a verejtékmirigyek működésére. De valami normálisan működő rendszert akkor is felborít. Ha igaz az a 2 fok, és mondjuk ezt tartósan tudja is tartani, mire jó? Mondjuk ezt a 2 fokot valaki kitalálta. Miért nem 3 és valaki mondja már meg, hogy miért jó, ha ezzel az arcom kenem be, mikor éppen szívesebben hűteném, mondjuk a s@ggem... ( azon meg ülök és a nagy melegben azt úgy érzem jobban melegszik...)  :fetreng: 

 :fetreng:
Kösz, akkor maradok a víznél!

Nem elérhető Szász László

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 101
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #508 Dátum: 2011. Június 20. - 15:21:18 »
Tartoztam még egy képpel. Remélhetőleg nincsenek szín gondok.



A véleményem változatlan, nekem nagyon bevált. Ha sebbe megy sem mar ész nélkül, semmi utóérzés, csak az eddigi legjobb bőrnyugtatás. Mintha nem is borotválkoztam volna.
Az illata pedig érdekes, minden nap más jelleget kap, nem tudom, hogy csinálják :)

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #509 Dátum: 2011. Június 20. - 16:49:19 »
Tetszetős,honnan lehet ilyet szerezni?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici