Többé-kevésbé OFF > Férfikozmetikumok

Illatok

<< < (2/46) > >>

Szám Bácsi:
Neroliba tervezek ellátogatni valamikor, megtalálni AZT A parfümöt, ami úgy érzem, tényleg illik hozzám. Talált már valaki olyat, ami földbeállítja a szebbik nemet? :)

Lehet ott vajon mintát szagolgatni?

edrose:
Szám Bá, nem tudom, de ha egy valamire való, illatokkal foglalkozó üzletben nem lehet mintát szagolgatni, akkor abból igen mélyreható következtetéseket kell levonni. De kérdezz rá előbb, akár írásban, nemrég én is kérdeztem, van-e állványuk BK-4-hez, és hamar jött is válasz, tehát figyelnek.

cotag:

--- Idézetet írta: Szám Bácsi - 2009. December 17. - 11:53:35 ---Neroliba tervezek ellátogatni valamikor, megtalálni AZT A parfümöt, ami úgy érzem, tényleg illik hozzám. Talált már valaki olyat, ami földbeállítja a szebbik nemet? :)

--- Idézet vége ---

Hat attol fugg milyen illatot preferalsz. En pl a tipikus ferfi illatokat ki nem allhatom, fizikailag rosszul erzem magam toluk egy ido mulva. Inkabb gyumolcsosebb, frisebb illatokat kedvelek. Nicolai-bol esetleg szagold meg a Cedrat Intense-t es a New Yorkot szerintem.

fonthunter (†2014):
Én ha használok, akkor egy HE márkájú Henkel felségjelû kölnit, amit a magyar Henkeltôl kaptak a "bennfentesek".  ;D
Alkalmi viseletként pedig clinique happy for ment halványan...

creativehun:
Régebben azt sem tudtam milyenek azok a "bőr" illatok amíg az egyik GFT sample packban nem volt egy Spanish Leater illat minta.
Teljesen befészkelte magát az orromba,ha tehettem nem telt el úgy nap,hogy ne illatoltam volna meg :)
A másik -szintén tőlük-ami megfogott az az Eucris.
Nem egy hétköznapi illat az biztos.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése