Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

Balea / DM

<< < (2/8) > >>

Black:
Tényleg nem ingyenreklám, de szerintem a pamacs az a Mühle által készített Black Fibre (2. genereációs), csak nem "olyan szép" kivitelben.

Azért írtam, mert a HJM szintén ezt a pamacsot kapja, csak 7.000,- Ft. körüli árért lehet hozzájutni, ehhez meg 2.500,- ért (akciósan olcsóbban).
Kipróbálni soknak tűnhet, de - szerintem - pozitív csalódás érhet csak.

zenith:

--- Idézetet írta: Forri - 2015. Szeptember 03. - 12:37:42 ---Annyira dicséritek, hogy a végén be kell szereznem egyet. Annyi előnye biztosan van a sörtével és a borzzal szemben, hogy nem kell előtte áztatni, és gyorsabban is szárad.

--- Idézet vége ---
Ideális utazó. Az én ízlésemhez mondjuk nagyon ruganyos (lehetne floppybb), de hát ez van. :)

bgakos:
Ezt olvastam én is a német testvérfórumon.


--- Idézetet írta: Black - 2015. Szeptember 03. - 12:46:57 ---Tényleg nem ingyenreklám, de szerintem a pamacs az a Mühle által készített Black Fibre (2. genereációs), csak nem "olyan szép" kivitelben.

--- Idézet vége ---

Bowapex:
A szintit eddig kb ötször használtam. Nekem bevált. Főleg krémekkel működött nagyon jól, de lágyabb szappanokkal is rendben volt. Ennyi pénzért ajándék!

romsitsa:
Ha esetleg valaki átnyelezné, a szintetikus pamacs kék markolatába van beleragasztva egy fekete gyűrű, ezen belül van a műgyantával összefogatott pamacs, a mag és a fekete gyűrű együtt 22 mm. A kék markolat viszonylag könnyen vágható (nem tudtam milyen mélyen van ragasztva, de szerencsére üreges a teljes markolat, a pamacs meg 15 mm mélyen ül csak), a kék és fekete elemeket nem problémás szétszedni, a mag és a fekete gyűrű problémásabb ránézésre.

Üdv

Á

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése