Szerző Téma: D. R. Harris  (Megtekintve 51645 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:D. R. Harris
« Válasz #90 Dátum: 2013. Április 09. - 10:56:41 »
Qka:köszönöm az infót.

Már csak egy kis sample-t kell szereznem.

Ez mehetett volna a keres topicba. ::)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:D. R. Harris
« Válasz #91 Dátum: 2013. Április 12. - 19:32:32 »
Éltársak, a Harris Naturals-t próbálta már valaki? Mandulás jelleget ír rá, de a Harris Almond szappantól elvileg eltér.
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:D. R. Harris
« Válasz #92 Dátum: 2013. Április 12. - 20:34:56 »
Látod, meg is válaszoltad  ;D

Na jó, de az összetevők mások, ezért a szappan is más. A H. Almondot sem próbáltam, de ez nem olyan. :crazy:
Sheffield-England

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:D. R. Harris
« Válasz #93 Dátum: 2013. Április 15. - 18:37:32 »
Éltársak, a Harris Naturals-t próbálta már valaki? Mandulás jelleget ír rá, de a Harris Almond szappantól elvileg eltér.

Ha a Naturals-nak mandula illata van, akkor egész biztosan eltér az Almondtól, mert annak egyáltalán nincs mandula illata  :-\ Ellenben igen jó kis szappan.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re: D. R. Harris
« Válasz #94 Dátum: 2013. Április 15. - 19:26:46 »
Cotag,  ha egyszer jössz b. találkozóra,  elhozod az Almonds-t? :sör:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:D. R. Harris
« Válasz #95 Dátum: 2013. Április 15. - 19:29:32 »
Éltársak, a Harris Naturals-t próbálta már valaki? Mandulás jelleget ír rá, de a Harris Almond szappantól elvileg eltér.

Ha a Naturals-nak mandula illata van, akkor egész biztosan eltér az Almondtól, mert annak egyáltalán nincs mandula illata  :-\ Ellenben igen jó kis szappan.

Megrendeltem, majd beszámolok. ;)
Sheffield-England

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:D. R. Harris
« Válasz #96 Dátum: 2013. Április 15. - 23:03:39 »
Éltársak, a Harris Naturals-t próbálta már valaki? Mandulás jelleget ír rá, de a Harris Almond szappantól elvileg eltér.

Ha a Naturals-nak mandula illata van, akkor egész biztosan eltér az Almondtól, mert annak egyáltalán nincs mandula illata  :-\ Ellenben igen jó kis szappan.

Megrendeltem, majd beszámolok. ;)
Majd almondod, milyen...  :fetreng: :boldog:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re: D. R. Harris
« Válasz #97 Dátum: 2013. Április 15. - 23:19:21 »
Cotag,  ha egyszer jössz b. találkozóra,  elhozod az Almonds-t? :sör:

Persze, fejben tartom!

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:D. R. Harris
« Válasz #98 Dátum: 2013. Április 16. - 07:55:57 »

Almondom, igen! :fetreng: :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:D. R. Harris
« Válasz #99 Dátum: 2013. Április 23. - 08:34:07 »
Egy-két teszten túl vagyok a Harris Naturals szappannal. Az illata nagyon meggyőző, erősen mandula és kókuszos jelleggel bír. Az arcon is illatozik, no meg az egész fürdőszobát belengi a kellemes ájer.

A habképzéssel még kísérletezem, mert elsőre itt is jelentkezett a "rettegett hab fonnyadás", ami korábban nem ütötte fel a fejét a bevett technikával. Szerintem lehet, hogy nem is a víz minősége, hanem az adagolás sorrendje, mennyisége lesz a döntő.

A hab állagra(míg össze nem esik) nagyon kellemes, jól síkosít, ontja a mandulás-kókuszos illatot magából és eléggé zsíros hatású, nem szárítja a bőrt.

Sheffield-England

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:D. R. Harris
« Válasz #100 Dátum: 2013. Augusztus 29. - 13:22:58 »
Egy ideje használom a Marlborough verziót, hát én még ilyen jó szappannyal nem találkoztam. Ámulok & bámulok. Kivétel az illata. Az nagyon nem jön be, de megszokom lassan. Használni muszáj, mert annyira jó. Ápol, krémes, nem szárít, de főleg villámgyorsan puhít.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:D. R. Harris
« Válasz #101 Dátum: 2013. Augusztus 29. - 13:31:29 »
Egy ideje használom a Marlborough verziót, hát én még ilyen jó szappannyal nem találkoztam. Ámulok & bámulok. Kivétel az illata. Az nagyon nem jön be, de megszokom lassan. Használni muszáj, mert annyira jó. Ápol, krémes, nem szárít, de főleg villámgyorsan puhít.

Egyetértek, viszont nekem az illata is nagyon bejön.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:D. R. Harris
« Válasz #102 Dátum: 2013. Augusztus 29. - 17:10:27 »
PBF
Lehet, vagy csak bőr kérdése. Itt minden esetre teljes lecsokizás van. Illatra milyen volt a levendula? Néhány nyarat végig kapáltam, villáztam, morzsoltam levendulában, szóval nem biztos, hogy valaha is..., de az érdekelne, hogy az elfogadható illatú-e?

Qka, ez valami kókusz illat akar lenni? Barátnő szerint nincs vele gond. Ezek szerint csak az én orrom nem komálja.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:D. R. Harris
« Válasz #103 Dátum: 2013. Augusztus 29. - 17:34:10 »

PBF
Lehet, vagy csak bőr kérdése. Itt minden esetre teljes lecsokizás van. Illatra milyen volt a levendula? Néhány nyarat végig kapáltam, villáztam, morzsoltam levendulában, szóval nem biztos, hogy valaha is..., de az érdekelne, hogy az elfogadható illatú-e?

Qka, ez valami kókusz illat akar lenni? Barátnő szerint nincs vele gond. Ezek szerint csak az én orrom nem komálja.

Dehogy kokusz, az nalam kizaro ok lenne. Hivatalosan (es van benne valami) cedrus-szantal keverek. Mindkettot szeretem, de ezt a kombot nagyon eltalaltak. Szoval nem edes, hanem fas, kellemes, elegans illat.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:D. R. Harris
« Válasz #104 Dátum: 2013. Augusztus 29. - 18:14:20 »
Nagyon kedvelem én is, eddig Arlington és Marlborough szappanjaim voltak, mindkettő szuper.
Télre remélem lesz egy levendulás.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici