Közösség > Szakkönyvtár és egyéb kult

Dédapáink borotválkozási kézikönyve (1905, angol nyelvű)

<< < (2/3) > >>

Gorila:

--- Idézetet írta: Pietro - 2010. Március 25. - 18:46:03 ---Nagyon szívesen,  ;)  javaslom, hogy angoltudásod fejlesztése végett az IT-nyelv elsajátítása után merülj el a borotva-angolban...  ;)  Játszva tanul az ember (de most komolyan  ;))

--- Idézet vége ---

Igen, egyébként azt hiszem, sosem tanultam volna meg olyan fontos kifejezéseket, mint pl.: hone, strop, tang, bevel, badger, washer etc.  ;D

Pietro:

--- Idézetet írta: Gorila - 2010. Március 25. - 20:02:19 ---
--- Idézetet írta: Pietro - 2010. Március 25. - 18:46:03 ---Nagyon szívesen,  ;)  javaslom, hogy angoltudásod fejlesztése végett az IT-nyelv elsajátítása után merülj el a borotva-angolban...  ;)  Játszva tanul az ember (de most komolyan  ;))

--- Idézet vége ---

Igen, egyébként azt hiszem, sosem tanultam volna meg olyan fontos kifejezéseket, mint pl.: hone, strop, tang, bevel, badger, washer etc.  ;D

--- Idézet vége ---

.... meg gondolom, azt is, hogy "goo"   ;D  ;D (gyűjtőnév a kommersz, hajtógázas, konzerv-borotvahabokra)

Toportyan:
Nagyon jó a könyv, bár a 80. oldal után vége.

calabar:
A hideg viz valami angol sajátosság: én oda jártam egy ideig egyetemre és egy ottani sráccal beszélgetve derült ki, h. csakis hideg vizzel borotválkozik, a pengét (DE) is abban mossa ki. tehát a viktoriánus kor nemcsak a szép AS üvegeket hagyta maga után, hanem ilyesmiket is. :fetreng:

Lajos The Silent:
Üdv!

Érdekes könyv, tetszik! Én még nem "késelek", csak DE-t használok, viszont eddig minden borotvámat csakis hideg vízzel öblítettem, tisztítottam. Legyen akár Mach3, Wilkinson Quattro, DE.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése