Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

1001 Kefe / Barbon

<< < (29/29)

Detre:
A Haasz készletén meg még a rendesebbek voltak? De kár, hogy nem tudtam, amikor timsót vettem a dédunokáimnak is.

Szerintem a birtokomban lévő hjm sörte nem az igazi (vagy amíg megfelelő elméleti tudás nélkül próbáltam használni, tönkrement), aztán most sose fogom egy jó hazaival összemérni. A balea szinti meg mintha csalás volna, úgy habosít, az nem játszik :-)

pmol322:

--- Idézetet írta: Detre - 2017. Január 12. - 18:13:12 ---A Haasz készletén meg még a rendesebbek voltak? De kár, hogy nem tudtam, amikor timsót vettem a dédunokáimnak is.

Szerintem a birtokomban lévő hjm sörte nem az igazi (vagy amíg megfelelő elméleti tudás nélkül próbáltam használni, tönkrement), aztán most sose fogom egy jó hazaival összemérni. A balea szinti meg mintha csalás volna, úgy habosít, az nem játszik :-)

--- Idézet vége ---

Én a külalakját méltattam, működésük valószínűleg megfelel az eddigi tapasztalatoknak.

pazzo:
Gyanakodva pislogtam a most vásárolt sörtémre, de akkor még a szebbekből sikerült választanom.
Most kell felvásárolni a készletet, amíg lehet.  :idea:

Pöcök:
Ezek az 1001Kefe termékei?

https://www.zoldbolt.hu/szepseg-es-egeszseg/borotvalkozas-es-szortelenites/eszkozok/borotvapamacsok.html

atteeharp:
Igen.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése