Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

1001 Kefe / Barbon

<< < (2/29) > >>

kezdőmókus:
Elfogadható, miért ne lenne az, de amíg egy Omegát megkapsz 4 ezerért postával, szerintem felesleges az elfogadhatóban gondolkozni, mikor van jó is.

Nekem is van 1001-es pamacsom, használható, csak szépen lejött a lakk 90%-a 1 hét után a nyeléről, és messze nem ugyanaz mint egy Omega/Semogue. Kb az a kategória, mint a hipermarketes bicikli, aminek szintén van kereke meg kormánya, de valahogy mégse jó, nem sokkal többért meg kapsz jót is.

Magyar termék támogatása nekem bocs, de irreleváns. A minőséget akarom támogatni. Gyártsanak olyat, akkor támogatom. Az, aki kiad olyat a kezéből amiről lejön a lakk pár használat után, felőlem vesszen nyugodtan. Amúgy ezt is kétséges érvnek érzem, ha esetleg ugyanis kihalna ez Magyarországon, és mondjuk 20 év múlva valaki nagyon akar pamacsot gyártani, akkor megtanulja valahonnan és kész, elront 100at és a 101. majd jó lesz, sag schon.

Black:
Én szeretem az enyémet!

Csak annyira volt disznószagú, mint az Omegám, de ez mára elmúlt. (Eleinte melyik sörte nem?)
Az első néhány alkalommal hullatta a szőrt, de ez is mára elmúlt. (Eleinte melyik nem?)
Sajnos a lakk az nekem is pattogzik le róla, de ezt majd később orvosolom. (Ez viszont hiba)

Maga a köteg viszont nagyon jó! Beáztatva szépen felpuhul, de mivel az enyém viszonylag tömött, így rugalmas is. Nem szúr, vagy bök. Mostanában csak ezt használom - meg szintit -, az Omega is háttérbe szorult mellette.

Horatio Luro:

--- Idézetet írta: Black - 2014. December 23. - 17:08:06 ---Mostanában csak ezt használom - meg szintit -, az Omega is háttérbe szorult mellette.

--- Idézet vége ---

Kicsit off leszek, elvi kérdésem van: a szinti illeszkedik a hagyományos borotválkozásba, vagy féllábbal kilóg?

Bubu:
Elvileg nem illeszkedik.-szerintem

Black:
Illeszkedik szerintem. A szinti nem új dolog, igaz most nem a műanyag vonal erősödik hanem a hájtek szpiszupi szinti.  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése