Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 61730 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #105 Dátum: 2011. Október 17. - 14:24:47 »
Ed, tudom, hogy te nem vagy parabenfób, sőt, szerintem neked valami érdekeltséged is lehet egy vegyipari cégnél  :evil: de azzal azért vitatkoznék, hogy "ami nagy mennyiségben káros, az kicsiben nem biztos". Ez a radioaktív sugárzásnál igaz lehet...vegyszereknél nem feltétlen (szerintem)  :crazy:

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #106 Dátum: 2011. Október 17. - 14:35:02 »
Ed, tudom, hogy te nem vagy parabenfób, sőt, szerintem neked valami érdekeltséged is lehet egy vegyipari cégnél  :evil:

Vigyázz, miket mondasz, mert küldök valami fehér port tartalmazó borítékot!   :evil:

Egyébként az előbb írottakat annyiban módosítanám, hogy ha nem alkoholos a trutyi, akkor sem biztos, hogy tartósítószeres, csak akkor meg igen rövidke a felhasználási idő, legalábbis jó példa erre a Weleda balzsam, mert arra azért ki is merik tenni a szavatosságot, és nem csak a "felbontás után 12 hónap" jellegű kupakos vagy tetős tégely logót.

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #107 Dátum: 2011. Október 17. - 14:39:02 »
... ha nem alkoholos a trutyi, akkor sem biztos, hogy tartósítószeres, csak akkor meg igen rövidke a felhasználási idő, legalábbis jó példa erre a Weleda balzsam, mert arra azért ki is merik tenni a szavatosságot, és nem csak a "felbontás után 12 hónap" jellegű kupakos vagy tetős tégely logót.
Ez igaz...de az a márfél-két év tán csak elegendő ahhoz, hogy elhasználja az ember. Persze ők nem vesznek vigyelembe minket, akiknek minimum 10 féle szappan és 15 féle AS van otthon...ilyenek ezek  :crazy:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #108 Dátum: 2011. Október 17. - 14:46:40 »
Jól meg is avasodott, mire végeztem vele...

Ed, tudom, hogy te nem vagy parabenfób, sőt, szerintem neked valami érdekeltséged is lehet egy vegyipari cégnél  :evil:

Vigyázz, miket mondasz, mert küldök valami fehér port tartalmazó borítékot!   :evil:

Egyébként az előbb írottakat annyiban módosítanám, hogy ha nem alkoholos a trutyi, akkor sem biztos, hogy tartósítószeres, csak akkor meg igen rövidke a felhasználási idő, legalábbis jó példa erre a Weleda balzsam, mert arra azért ki is merik tenni a szavatosságot, és nem csak a "felbontás után 12 hónap" jellegű kupakos vagy tetős tégely logót.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #109 Dátum: 2011. Október 17. - 15:51:19 »
Vigyázz, miket mondasz, mert küldök valami fehér port tartalmazó borítékot!   :evil:

Nekem küldjél lécci!  ;D de minőségi por legyen!  ;D

Egyébként más termékekhez is kapcsolódóan, %-os arányban kell nézegetni ezeket az összetevőket, ez meg nincs feltüntetve magán a terméken. A kozmetikai törvényben meg egy csomó mindenre olyan értékek vannak, hogy számomra hihetetlen. Pl. 93%-os víz mellett, 0,0000015% a tartósítószer. Számoljunk! Ennél több arzén, vagy egyéb komolyabb méreg van akár a csapvízben, persze a vízmű nem ad "összetétel" cimkét, fbp legközelebb gondolj erre, mikor tusolsz!  ;D   

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #110 Dátum: 2011. Október 17. - 16:08:41 »
Nekem küldjél lécci!  ;D de minőségi por legyen!  ;D

 :fetreng:

A kozmetikai törvényben meg egy csomó mindenre olyan értékek vannak, hogy számomra hihetetlen. Pl. 93%-os víz mellett, 0,0000015% a tartósítószer. Számoljunk! Ennél több arzén, vagy egyéb komolyabb méreg van akár a csapvízben, persze a vízmű nem ad "összetétel" cimkét, fbp legközelebb gondolj erre, mikor tusolsz!  ;D    

Tusolni? fbp? Csapvízben? Evianban, apám, Evianban!   :fetreng:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #111 Dátum: 2011. Október 17. - 16:23:58 »
Áhh, kicsinyeskedtek, evianban csak a kutyát fürdeti... Tusoláshoz saját jéghegyet hozat... vagy használja bekötött fjord-ot, hangulattól függően.

Nekem küldjél lécci!  ;D de minőségi por legyen!  ;D

 :fetreng:

A kozmetikai törvényben meg egy csomó mindenre olyan értékek vannak, hogy számomra hihetetlen. Pl. 93%-os víz mellett, 0,0000015% a tartósítószer. Számoljunk! Ennél több arzén, vagy egyéb komolyabb méreg van akár a csapvízben, persze a vízmű nem ad "összetétel" cimkét, fbp legközelebb gondolj erre, mikor tusolsz!  ;D    

Tusolni? fbp? Csapvízben? Evianban, apám, Evianban!   :fetreng:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #112 Dátum: 2011. Október 17. - 18:41:35 »
Áhh, kicsinyeskedtek, evianban csak a kutyát fürdeti... Tusoláshoz saját jéghegyet hozat... vagy használja bekötött fjord-ot, hangulattól függően.

Most ezt miért kellett mindenkinek elárulnod???...francba, így bízzon meg az ember bárkiben is...  :fetreng:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #113 Dátum: 2011. Október 17. - 21:38:28 »
Felbuzdulva azon, hogy újabban egész jól bevált a cég kókuszos krémje, gondoltam (így télire) megnézegetem közelebbről a Nerolinál csak "illatmentes skinfood"-ként reklámozott holmit. Ez valóban nem skinfood, sem állagra, sem összetevőkre nincs azonosság...de még hasonlóság sincs.

Ja, az nem Skin Food, nincs is ráírva ilyesmi. Sima híg arckrém, talán száraz bőrre jó, de nem borotválkozáshoz való.

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #114 Dátum: 2011. November 09. - 08:23:23 »
Kíváncsi voltam, hogy a gyártótól vajh' olcsóbbak-e a Trumper termékek. Rendelt már valaki közülünk közvetlenül a gyártótól??? Mert elég fura postaköltséggel operálnak. Eddig abban a hitben éltem, hogy a Martin de Candre postaköltségei vernek mindent...de kipróbálta a Trumper-ét, és egy 27 fontos cuccra 28 font postaköltséget számolt...ami má döfi! Ezzel átvette a vezetést az MdC-től  :crazy:

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #115 Dátum: 2011. November 09. - 10:42:42 »
Kíváncsi voltam, hogy a gyártótól vajh' olcsóbbak-e a Trumper termékek. Rendelt már valaki közülünk közvetlenül a gyártótól??? Mert elég fura postaköltséggel operálnak. Eddig abban a hitben éltem, hogy a Martin de Candre postaköltségei vernek mindent...de kipróbálta a Trumper-ét, és egy 27 fontos cuccra 28 font postaköltséget számolt...ami má döfi! Ezzel átvette a vezetést az MdC-től  :crazy:
Még nem, de ezekszerint nem is fogok :) Érdekes, mert a Trúfitty és Hill normális áron postáz, viszont a Floris is ilyen beteg összegeket szabott... biztos, mert ez annyira háj level

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #116 Dátum: 2011. November 09. - 11:14:00 »
High level ide, high level oda, én bizony kezdek megbékélni néhány Trumper termékkel. Monnyuk a szappanok és krémek használhatóságát illetően nem nagyon lehetett rosszallásom soha, jól dolgoznak...árban már nem annyira jók, de sajnos nagyon hűen hozzák a valós illatokat...azaz használhatóság és illat téren kitűnőek, negatívum meg az ár és az adalékolt vegyi anyagok.
Néhány termékük továbbra sem működőképes nálam, pl. skin food, vagy több cologne (ez utóbbiak nem tartósak 2 -30 percre képesek, de van néhány ami meglepően hosszan érezhető, továbbá a denszeszes fíling elő-elő bukkanik  :evil:)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #117 Dátum: 2012. Január 31. - 12:29:03 »
Újból van némi választék a Nerolinál. Van új "csoda" is: bőrszagú borotvakrém  :nemtom:

Most akartam érdeklődni Geo. ügyben ;D Kipróbálnám, eddig jók a vélemények róla! A neroli ára sem üt el más boltokétól ha jól tudom.
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #118 Dátum: 2012. Január 31. - 12:33:39 »
Most néztem meg, 1500Forintért postázzák vidékre. Adnak hozzá mintacsomagot, vagy mi? 20kg-ig 1115Foritnért viszi a csomagot a M.Posta, sokallom az árát. Ajánlva elsőbbségivel, bélelt borítékban is max.600Ft lenne. >:(
Sheffield-England

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #119 Dátum: 2012. Január 31. - 12:57:03 »
Most néztem meg, 1500Forintért postázzák vidékre. Adnak hozzá mintacsomagot, vagy mi? 20kg-ig 1115Foritnért viszi a csomagot a M.Posta, sokallom az árát. Ajánlva elsőbbségivel, bélelt borítékban is max.600Ft lenne. >:(

Ha kinézed, hogy mit akarsz tőlük, akkor írd meg. Ha kapható a boltjukban megveszem neked, és postázom. Gyakorlatilag 1 utca kerülő munkába menetelileg...

Ja, természetesen másra is vonatkozik...

Őőőőő... A Neroliról van szó ugye?? Mintha most valamiért elbizonytalanodtam volna asszem...
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici