Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok

Pamacsokról általában

<< < (3/900) > >>

fonthunter (†2014):
Viszont a drágább kategóriás borzpamacsoknak nem igen van "ázottkutyaszaga", akár Mühle akár Kent.  ;)

finucci:
Ez egy ezres volt. Akkor adok neki még esélyt, de ha nem múlik, visszaállok a "cocapemzlire". :D

edrose:
Egy ezres??? Biztos borzicska?
Nem kék, kissé talán háromszögű műanyag nyele van, és van hozzá egy átlátszó műanyag állvány? Ilye Baleát láttam tegnap a DM-ben ennyiért, de az sertés volt, borzszerű sörtefestéssel.

cotag:
En Mullerben nezegettem a pamacsokat es ugy remlik a borzok kicsit dragabbak voltak, 3-4000 korul kezdodtek, olcsobban disznokat lattam csak. Vettem is egyet 2000 Ft kornyeken es olyan rettenetesen rossz volt pl az emlegetett 1000 Ft-os Baleahoz kepest, hogy rovid uton a szemetben vegezte. Nem tudom, hogy ez altalanosan jellemzo-e a Mulleres pamacsokra. Egyebkent azt hiszem a par ezer Ft-os kategoriaban erdemes inkabb egy jo diszno pamacsot venni, mint egy olcso borzot...

edrose:
Egyetértek a zárómondattal, sőt, a szentenciát kiterjeszteném minden gyakorlatilag minden prémiumkategóriás – szerintem a borz is az – termékre: ha ilyenből veszünk „gazdaságosat”, akkor legyünk felkészülve bármire...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése