Többé-kevésbé OFF > Minden, ami OFF

Kávézó

<< < (2203/2204) > >>

Rikseven:
Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék. Nem tudtam, hogy hova írjak, így csak itt kérdezlek meg benneteket.
Nem tudja valaki, hogy milyen készlet ez a képeken? Bőr tokban van és Léber felirat található rajtuk, a nagy ollós csipeszen pedig Fischer. Annyit tudok róla, hogy a nagymamám keresztapjáé volt, aki 1930-70 között volt borbély és férfi fodrász. Sajnos már egyikőjüket sem tudom megkérdezni róla, hogy mi ez. Valami pedikűrös készlet lenne? Ha igen, régen a fodrászoknak minek kellett ilyen?






Rotbart:
Tényleg pedikűrösnek tűnik.

gregg:
Arról tudtok esetleg valamit, hogy az Amazon.uk-ről rendelt terméket ha nem veszem át, hova kerül?

Az eddigi tapasztalataim alapján az Amazon mindig aznap hozta ki, amikorra ígérte. Se előbb, se később. Talán UPS-en keresztül. Eddig itthon voltunk mindig, de most nem. Értesítő, telefon nem volt.

A feladó azt írta, hogy sajnos nincs végig nyomonkövetés a csomagon, így nem tud ő sem mit mondani, visszautalja a pénzt.

Warper:

--- Idézetet írta: gregg - 2021. Augusztus 10. - 11:14:17 ---Arról tudtok esetleg valamit, hogy az Amazon.uk-ről rendelt terméket ha nem veszem át, hova kerül?

Az eddigi tapasztalataim alapján az Amazon mindig aznap hozta ki, amikorra ígérte. Se előbb, se később. Talán UPS-en keresztül. Eddig itthon voltunk mindig, de most nem. Értesítő, telefon nem volt.

A feladó azt írta, hogy sajnos nincs végig nyomonkövetés a csomagon, így nem tud ő sem mit mondani, visszautalja a pénzt.

--- Idézet vége ---

Jártam már így én is. Akkor éppen egy DPD csomagom jött Németországból, de csak a kiindulási szállító volt DPD, a végén Magyar Posta hozta volna. De nem hozta soha. Aztán az Amazon követőjének állapota átváltott késésre, és 2 hónapon keresztül úgy is maradt, aztán végül visszakértem a pénzt.

A "Nemzetközi Posta Kicserélő Központ" nevű helyről több eltűnési történetet olvasni, mint a Bermuda-háromszögről. A szavak indokolatlan különírását (nyugati módra) sikerült már majmolni, az ottani biztonsági és megbízhatósági normákat még nem. Az elmúlt 6 hónapban 4 csomagom is eltűnt, köztük 100 db zöld Astra.

Jó dolog, hogy a vevők általában védve vannak, de ha sokáig eltűnnek a csomagok, akkor egy idő után azt fogják mondani a webáruházak, hogy Magyarországra nem szállítanak.



Warper:
Egyébként érdemes egy pár napot várni és megkérdezni a helyi postahivatalban. Ha esetleg a csomag ott van, csak az értesítőt felejtették el bedobni, akkor ott meg tudják mondani.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése