Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Balea

<< < (2/4) > >>

jenessanyi:
Baleából eddig szappant és pamacsot próbáltam, a pamacs felejtős, a szappan méginkább. Bár most hogy van 1-2 új pamacsom megint megpróbálnék belőle jó habot csinálni, de annó 1x sem sikerült, az illata minden esetre tetszett, a helyén most Speick szappan van a tálkájában.

runner:
Én is ezzel a "szettel" kezdtem a DE-s pályafutásomat! Az egészből csak a szappan illata volt jó a többi elég feledhető!

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: zolio - 2011. Április 11. - 15:22:40 ---Balea aloe veras ASB-vel valakinek van tapasztalata?

--- Idézet vége ---
Igaz, hogy 3 év késéssel, de most már kapsz erre is választ :D: nekem nagyon bevált. Kellemes, finoman hűsít, hozzáférhető (DM), olcsó. Majdnem semleges illatú és alkoholmentes, mostanában ezek a fő szempontok nekem ASBnél.

pazzo:
Nagyon bejön a Balea Sensitiv borotvakrém.
Jó erős habot tudok belőle keverni a tálkámban, jól siklik rajta a borotva, és puha lesz tőle az arcom.
És az illata is tetszik. Hasonló illatú AS-t ismer valaki?

astra501:
Láttam a fotókon, hogy más is használja, így a két szinti pamacs után egy Balea Fresh AS-re költöttem el tegnap az ajándékkártyánkon lévő maradék összeget. Ma este ki is próbáltam és tetszik. Klasszikus, határozott, férfias illat. Használatnál kellemesen csíp, tartós az illata és talán a panthenolnak köszönhetően érezhető bevonatot képez a bőrön... Ha emlékeim nem csalnak, akkor a fősulis szobatársam ilyet használt anno, kb. 18 évvel ezelőtt. :)

Nálam a szinti pamacs mellett ez is ajánlott kategória a DM saját márkás cuccaiból :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése