Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Mühle/Edwin Jagger/HJM

<< < (2/10) > >>

kezdőmókus:
HJM aloe verásról fogok ódákat zengeni. Ez volt az első borotvaszappanom, Extrametálban vettem Lord mellé, több, mint egy éve. Két kínom volt vele: a krémekhez képest alig tudtam belőle habot csinálni, és csípte az arcom mint a nyavalya.

Most megint elővettem, parádés finom habot ad, és egyáltalán nem csíp, inkább érezhetően ápol. Közben persze más a pamacs, meg talán fejlődtem is egy kicsit, ami a habot megmagyarázza, de a csípés hiányát nem. Rejtély. Mindenesetre annyira jó, hogy napok óta nem tudok lejönni erről a szappanról.

A tanulság valszeg az, hogy nem szabad feladni, ami nem válik be azt el kell tenni, majd kis idő múlva elővenni, hátha valami változott.

Forri:
Nekem is az első szappanom, és semmi gondom nincs vele.
Beáztatott, vizes pamaccsal kicsit felszedsz a szappanból, majd arcon bőséges habot csinálsz vele.  :thumbup:

Forri:
Ugyanaz az EJ szappan kb feleannyiba kerül a nerolinál műanyag dobozka nélkül, mint dobozban. A dobozra kb 1500 Ft-ot számolnak rá, nooormális?
Azért mert rá van biggyesztve a márkajelzés? :)

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: Forri - 2014. Február 18. - 14:09:29 ---Ugyanaz az EJ szappan kb feleannyiba kerül a nerolinál műanyag dobozka nélkül, mint dobozban. A dobozra kb 1500 Ft-ot számolnak rá, nooormális?
Azért mert rá van biggyesztve a márkajelzés? :)

--- Idézet vége ---
Kb minden márkánál ennyi a felár ha "dobozosat" akarsz, és még durvább ha valami dísztégelye is van. Nem azért, mert rá van rakva a márkajelzés, hanem azért mert van aki megveszi ennyiért, pl tapasztalatlanságból, vagy ajándékba, ilyesmik. Ha neked ez nem éri meg, amit amúgy teljesen megértek, akkor vedd az utántöltőt.

mad.just mad.:
Néha saját magát is megajándékozza az ember, nekem is van egy Mühle porcelán tálkám. De ebből csak egy "kell", utána már csak töltögetni. De egy telefonban/akármiben sem csak azt fizeted meg, ami van benne, vagy amit tud, hanem az egész körítést is.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése