Szerző Téma: Borotvapengékről általában  (Megtekintve 365428 alkalommal)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1440 Dátum: 2014. Február 06. - 18:08:41 »
Jakérem!...
Money talks:) A nem tul finom valtasi metodus a hitelkartyamon meg hozzaugrik, ujabb 5-10EURs tetel, koszonet a Deutsche Banknak:) Vegulis tudok rendelni par darabokat igy is es osszerakom en a mintacsomagot:) MAjd beszamolok.

A mai nap tanulsaga, a DE borotvalkozashoz ido kell. Rohantunk reggel es maradt kb. 5 percem. 2 kor, az arcom meg legyalulva, nem mondom, hogy tetszetosek a vagasok :jajne:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1441 Dátum: 2014. Február 08. - 14:00:31 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1442 Dátum: 2014. Február 08. - 23:56:01 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
HAt ja, a technikan van mit csiszolni.:)
Kozben rendeltem pengeket, Zold Astra, Personna, Feather.
KOzben talaltam nemet webshopot is probaszettel, ezeket erdemes kiprobalni?
http://www.scharferladen.de/shop/NASSRASUR-SOLINGEN/Rasierklingen-Rasierklinge/1-Rasierklingen-Probierset::6609.html
Derby mar van belole, Feather az jon kulon (ajandekba is lesz belole), a maradek nem tudom..

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1443 Dátum: 2014. Február 09. - 08:13:19 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
HAt ja, a technikan van mit csiszolni.:)
Kozben rendeltem pengeket, Zold Astra, Personna, Feather.
KOzben talaltam nemet webshopot is probaszettel, ezeket erdemes kiprobalni?
http://www.scharferladen.de/shop/NASSRASUR-SOLINGEN/Rasierklingen-Rasierklinge/1-Rasierklingen-Probierset::6609.html
Derby mar van belole, Feather az jon kulon (ajandekba is lesz belole), a maradek nem tudom..
Jól látom mindegyikből 1 penge 3€ ért?

Kerezsd neg Sic-et, neki is van próba csomagja, s olcsobb a szállítás, 3€ ra még rajön sok € szállítás
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1444 Dátum: 2014. Február 09. - 09:28:11 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
HAt ja, a technikan van mit csiszolni.:)
Kozben rendeltem pengeket, Zold Astra, Personna, Feather.
KOzben talaltam nemet webshopot is probaszettel, ezeket erdemes kiprobalni?
http://www.scharferladen.de/shop/NASSRASUR-SOLINGEN/Rasierklingen-Rasierklinge/1-Rasierklingen-Probierset::6609.html
Derby mar van belole, Feather az jon kulon (ajandekba is lesz belole), a maradek nem tudom..
SZVSZ ha Feather, zöld Astra, és Personna van otthon, akkor a legjobb pengékkel tanulhatsz, valamelyik csak bejön.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1445 Dátum: 2014. Február 09. - 22:43:23 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
HAt ja, a technikan van mit csiszolni.:)
Kozben rendeltem pengeket, Zold Astra, Personna, Feather.
KOzben talaltam nemet webshopot is probaszettel, ezeket erdemes kiprobalni?
http://www.scharferladen.de/shop/NASSRASUR-SOLINGEN/Rasierklingen-Rasierklinge/1-Rasierklingen-Probierset::6609.html
Derby mar van belole, Feather az jon kulon (ajandekba is lesz belole), a maradek nem tudom..
Jól látom mindegyikből 1 penge 3€ ért?

Kerezsd neg Sic-et, neki is van próba csomagja, s olcsobb a szállítás, 3€ ra még rajön sok € szállítás
Neem:)  a tesztcsomag 3EUR, 6db penge. Igazabol csak azert linkeltem, hogy valaszt kapjak erdemes e egyaltalan ezeket kiprobalni.
Mivel Nemetorszagban elunk, ezert nezegetek nemet webshopokat es ezert nem jatszik a magyar probacsomag, de nagyon koszonom a tippeket! (Olyan termekekre akarok egyelore fokuszalni ami itt elerheto, nem kell GBP vagy USD-ben rendelni etc..)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1446 Dátum: 2014. Február 09. - 22:46:30 »
Inkább azt mondanám, hogy kellő rutin (és megfelelő eszközök) kell hozzá, hogy reggeli rohanásban is meg tudd oldani.
HAt ja, a technikan van mit csiszolni.:)
Kozben rendeltem pengeket, Zold Astra, Personna, Feather.
KOzben talaltam nemet webshopot is probaszettel, ezeket erdemes kiprobalni?
http://www.scharferladen.de/shop/NASSRASUR-SOLINGEN/Rasierklingen-Rasierklinge/1-Rasierklingen-Probierset::6609.html
Derby mar van belole, Feather az jon kulon (ajandekba is lesz belole), a maradek nem tudom..
SZVSZ ha Feather, zöld Astra, és Personna van otthon, akkor a legjobb pengékkel tanulhatsz, valamelyik csak bejön.
Ja, en is igy dontottem:) Derby, zold Astra, Personna, Wilkinson, Feather. Ezeket tesztelgetem a kov hetekben (bar Astra, Personna, Feather meg uton van:) ) Ebbol ossze kell jonni egynek ami tetszik:) MAr nem akarom tulvarialni, mert hirtelen osszevasaroltam egy rakas uj dolgot, elobb hasznalom es majd lehet kesobb en is ki akarok meg 50fele penget probalni.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1447 Dátum: 2014. Február 12. - 23:48:59 »
A zold Astrat mar probalgatom, haat elesebb mint a Derby vagy Wilkinson. Legalabbis a kepem simabb lett, de a boromet is "leborotvalta"  :futyul: Ez most nem volt annyira kellemes erzes utana. Ezek utan kivancsi leszek a Personna-ra meg a Featherre.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1448 Dátum: 2014. Február 13. - 07:47:55 »
A zold Astrat mar probalgatom, haat elesebb mint a Derby vagy Wilkinson. Legalabbis a kepem simabb lett, de a boromet is "leborotvalta"  :futyul: Ez most nem volt annyira kellemes erzes utana. Ezek utan kivancsi leszek a Personna-ra meg a Featherre.
Jó úton haladsz, nagyon jól követik egymást a lépések is. ;) Ha ezt az ötöt kipróbáltad, az egyéb már csak ezek közt mozog, nagyjából. És majd pár hónap/év után érdemes elővenni azokat, amik az elején nem tűntek annyira jónak. Mert a technikánk csak jobb lesz idővel. ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1449 Dátum: 2014. Február 14. - 12:26:08 »
Körbe néztem, ez is érdekes!

Bár van megoldásom rá, de szimpatikus:

 http://www.royalshave.com/p/409-019-00/feather-razor-blade-safe.html
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1450 Dátum: 2014. Február 14. - 13:09:20 »
Én asszony kiürűl samponjára vágtam egy rést s abba.

Nem szabad csak úgy kidobni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1451 Dátum: 2014. Február 14. - 13:12:54 »
Én asszony kiürűl samponjára vágtam egy rést s abba.

Nem szabad csak úgy kidobni.
És utána mi lesz? Elmegy az Örök Vadászmezőkre? A Használt Pengék Valhallájába? Egyszer csak ki kell dobni őket...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1452 Dátum: 2014. Február 14. - 13:15:13 »
Persze, de azért kell csomagolva kidobni, h ne nyúljon bele senki egy esetleges válogatásnál, és a szeméttelepen portyázó állatok se kaszabolják szét vele magukat!
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1453 Dátum: 2014. Február 14. - 13:21:55 »
... A Használt Pengék Valhallájába? ...
:fetreng:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Borotvapengékről általában
« Válasz #1454 Dátum: 2014. Február 14. - 13:22:21 »
Veszel egy olcsó dobozos üdítőt vagy ilyesmit, vágsz rá egy nyílást az oldalán, felül, vízszintesen, akkorát ahova egy penge befér, majd kiöntöd a tartalmát.

Ide bedobálod a pengéket. Amikor tele van, akkor ráütsz a tetejére egyet egy kalapáccsal, ezzel a nyílást lezárod, mehet a szemétbe.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici