Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Qka

(1/31) > >>

Qka:
Sziasztok,

Először is örülök, hogy létrejött ez a fórum! Sok hasznos információval lettem gazdagabb, illetve ezek hatására döntöttem úgy, hogy visszatérek a "hagyományos" útra! :-) Igaz nem volt olcsó mulatság :-) , de beszereztem sok új cuccot, azóta sokkal jobban élvezem a ceremóniát, sőt ebben a formában szerintem stresszoldó tevékenységnek sem utolsó.

Az infók alapján Trumper és Proraso lett a két kiválasztott márka, míg borotvában egy 1964-es Gillette és egy Merkur Futur lett a befutó.

edrose:
Üdv itt, Qk@, és gratula az induláshoz, jókat választottál. A többi meg majd jön szép lassacskán...  ;D

Qka:

--- Idézetet írta: edrose - 2009. December 27. - 19:30:37 ---Üdv itt, Qk@, és gratula az induláshoz, jókat választottál. A többi meg majd jön szép lassacskán...  ;D

--- Idézet vége ---

Köszi! Már jönnek az újabb cuccok!  ;)

creativehun:
Üdvözlet a klubban:) Valóban igaz,hogy a kezdés /már amennyiben egyszerre veszel meg minden kelléket/ komolyabb befektetést igényel de onnan kezdve el lehet felejteni a cserélhető fejek darabonkénti 700-1000 ft közti horrorisztikus költségeit a feeling-ről meg már nem is beszélve  :D

Qka:

--- Idézetet írta: creativehun - 2009. December 28. - 10:11:38 ---Üdvözlet a klubban:) Valóban igaz,hogy a kezdés /már amennyiben egyszerre veszel meg minden kelléket/ komolyabb befektetést igényel de onnan kezdve el lehet felejteni a cserélhető fejek darabonkénti 700-1000 ft közti horrorisztikus költségeit a feeling-ről meg már nem is beszélve  :D

--- Idézet vége ---

Régebben már használtam DE borotvákat, így ez a része nem volt akkora újdonság számomra. Azon viszont meglepődtem, hogy egy jó pamaccsal és egy minőségi szappannal mennyivel jobb érzés borotválkozni. Eddig Wilkinson és Merkur pengéket használtam, számomra mindkét fajta tökéletesen bevált. Ezek után meg gyorsan kukáztam is az agyon reklámozott eddig használt cuccokat! :-)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése