Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 164448 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #540 Dátum: 2016. Június 20. - 14:59:00 »
holian- Annyi összetevője van egy pengének, hogy el lehet játszani vele rendesen.. és a gyártók játszanak is. Ha megnézed zenith -szinte teljesen átfogó- a különböző pengékkel alkotott borotválkozási élményeit, akkor talán körvonalazódik mennyire is. Biztosan van iparilag optimális megoldás az egyenletre, de egy-egy pengemegítélése nagyban múlik a készüléken, gyártási szérián, valamint az egyén éppen aktuális borotválkozáshoz való "affinitásán" is. Polsilvert én próbáltam anno, de úgy emlékszem, hogy felejtős volt anno, a ruszki gyártásról pedig nem tudok véleményt mondani mit is ér.. A Lord palettán mindet kipróbáltam, a LORD is játékos természetesen, de ami árban náluk különbözik ott mindig teljesen ésszerű magyarázat van mögötte.       

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #541 Dátum: 2016. Június 20. - 22:07:10 »
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/242735-Super-Iridium-and-Polsilver-Razor-Blades

http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/296164-Polsilver-Super-Iridium

A most kapható Polsilver pengék a csomagoláson belül látszólag teljesen azonosak a Iridium pengékkel, ami egész jó cucc.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #542 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 11:32:21 »
Sziasztok,tegnap dunakeszi Auchan-ban láttam Lord Classic pengét (zöld) 167 forintért. Tehát 16,7 egy penge ára. Vettem egy csomaggal kipróbálásra.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #543 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 11:48:00 »
És kipróbáltad már?

Ennek a pengének a helyes használati módja, a következő:


A Megyeri-híd déli járdáján, egészen a Duna főágának a közepéig kocogsz, zsebedben a bontatlan csomaggal. Odaérve, ( az államalapítás emlékére ) mind a négy égtáj felé egy keresztet suhintasz a még mindíg originált pengecsomaggal. Ezt követően, szorosan a derekadat nekitámasztod a déli korlátnak, é s csukott szemmel, a pengét, a bal kezeddel, a jobb válad fölött, jó messzire, a Duna medrével, hosszanti irányban párhuzamosan, a lehető legmesszebbre eldobod.

Mellesleg, 10 penge van benne, így nem 16.70ft, hanem, 1,67ft/db.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #544 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 12:02:17 »
Nem, még nem próbáltam... Én még az újoncok rögös útját járom mélyen tisztelt nork éltárs rá a tanúm. Meggondolom a tanácsodat is, de kocogni nem szoktam, a híd északi járdája is szimpatikusabb így marad a jól ismert fürdőszoba. Egy próbát megér nekem, főleg ha az ára egy pengének 16,70 ft, mert 10 darab (1 csomag) került 167 forintba. Bár magyarországon élünk és itt minden elképzelhető a matematikai alapműveletek itt is ugyan úgy érvényesek.  :handshake:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #545 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 12:07:10 »
Béke teso! :peace:

Inkább szerezz, ha már Lord, akkor super chromot. Az tökéletes, szerethető penge.
Esetleg, ha megbeszélünk egy alkalmat, én a híd túloldalán élek, adhatok pár fajta, nekem bevált pengékből, pár-pár darabot, próbálni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #546 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 12:14:03 »
Nagyon kedves tőled, nem ígérem, hogy nem foglak megkeresni... Jelenleg van 1-2 penge beszerzés alatt, otthon is van már három féle, így tudom őket tesztelgetni egy ideig. Nincs harag és nem is volt, vettem a célzást ami nem rám irányult.  :cimbi:

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #547 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 15:44:54 »
De most komolyan, miért kell (megpróbálni) elvenni valaki kedvét, pmol?  :fenek:

Kipróbálja, vagy bejön neki, vagy nem. Mi már tudjuk, hogy nem sokat ér az a penge, de lelohasztani _előre_ azért nem szerencsés.

Megyer: Szóval itt a fórumon többünk tapasztalata az, hogy nem egy nagy eresztés az a penge, persze gyakorlott kéz (szinte) bármivel megborotválkozik, de sokkal jobbakat is találsz a Lord kínálatban is, pl. ahogy pmol is írta, a Super Chrome. Remélem nem vettük el a kedvedet semmitől!  :sör:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #548 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 15:51:28 »
Sic!

Mint láttad, segítő jobbot is nyújtottam felé!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #549 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 18:37:11 »
Mint írtam volt, semmi probléma. Az árakkal és pengék minőségével még nem vagyok annyira tisztában. Ezért jeleztem itt ennek a pengének a röhejesen alacsony árát. Adok neki egy esélyt, majd beszámolok a tapasztaltakról.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #550 Dátum: 2016. Augusztus 20. - 20:16:59 »
Ezzel a pengével úgy jártam el anno hogy egy alkalomra használtam egyet és csere. Úgy jó volt. Ergó jó ez csak rövid a lejárati ideje:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #551 Dátum: 2016. Augusztus 22. - 09:18:55 »
Így van, annyit ér, amennyibe kerül, de azt megéri. Én szerettem, mert az első alkalom mindig jó vele. ;)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #552 Dátum: 2016. Augusztus 22. - 11:29:23 »
Pengékkel mindenkinek érdemes kísérletezni, mert nagyon eltérnek a vélemények.
Ez a kék-ződ Lord nálam is kuka, de nálam a Wilki is egyből kuka. Más meg 25 kört megy vele. Nálam a Treet 6x3 körben kifejezetten kíméletes, kellemes borotválkozást ad. Zenith tesztjében meg asszem 1-2 kör, szóval... Szóval mindenki kísérletezzen, hajrá!

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #553 Dátum: 2016. Szeptember 23. - 11:27:40 »
Sziasztok!

Egész véletlenül, vagy akár direkt is lehet, nem tudja valaki, hogy kék Astrát itt délen (pécsi szál) hol lehet kapni offline? Nagyon betalált és feltöltekeznék belőle, de az eddigi helyeken csak zöldet tartanak.
Köszi előre is!

ui.: persze SicTr. mintaboltja is képben van, de most a hétvégén leakasztanék egy nagyobb pakkot.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #554 Dátum: 2016. Szeptember 23. - 12:10:21 »
BIC pengét hol érdemes venni? Még anno a Balaton környékén vettem százas boltba, mostanában E.J. be favorit.
Nagyon jó kis penge 5-6 alkalmakat megyek vele de még lehet többet is mert nem számolom. RÉgen nem szerettem mert leszedte az arcom ha nem figyeltem, de valahogy mos megszelídült nálam.
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici