Szerző Téma: Milyen pengét hol kapni?  (Megtekintve 147142 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #660 Dátum: 2018. Február 14. - 17:50:21 »
Ma Nacet nem, zöld Astra viszont volt az említett Bajcsy-Zsilinszky úti kínaiban.

Sic transit gloria mundi?

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #661 Dátum: 2018. Szeptember 13. - 17:53:17 »
Óbudai piacon az One Euro marketben a Nacet 350 Forint.
Dorco pengét is láttam, de elfelejtettem megkérdezni az árát.  :bocs:
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető oooohgod

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #662 Dátum: 2019. November 08. - 20:52:06 »
Lehel csarnokban a felső emeleten középen kapni zöld astra-t 300, lord pengét 150 forintért.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #663 Dátum: 2019. November 09. - 09:30:05 »
elég drága a ződasztra...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #664 Dátum: 2019. November 09. - 11:42:04 »
Szerintem ha valaki csak ki akarja próbálni akkor lényegében tökmindegy hogy egy százassal olcsóbb vagy drágább egy 5-ös csomag, ha meg tartósan azt használja akkor úgyis nagyban rendeli.

Pl most ebay-n 100db zöld Astra kb 3700 postával:

https://www.ebay.com/itm/100-Astra-Superior-Platinum-double-edge-razor-blades/282465976658

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #665 Dátum: 2019. November 09. - 14:43:14 »
vagy megveszi itthon olcsóbban... legutóbb 160 Ft-ért vettem, előtte 165 Ft-ért :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #666 Dátum: 2019. November 09. - 14:55:11 »
Ha kis utánajárással, megbízhatóan lehetne kapni sok helyen akkor nyilván; de 500 forint különbségért 2-3 évnyi pengére nem mindenki járja be a várost.

Nem elérhető pintadam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #667 Dátum: 2021. Február 02. - 20:43:20 »
Sziasztok!

A 8. kerület környékén (pontosabban a Rákóczi út 73 szám alól lábbal megközelíthető távolságban) a korábban említett Bajcsy-Zsilinszky úti kisbolton kívül tudnátok olyan lelőhelyeket mondani, ahol borotvapengéket találhatok vásárlási szándékkal? Főleg a zöld és kék Astrát próbálnám ki, de ha valami csoda folytán nem csillagászati összegért belefuthatok egy csomag feather-be, akkor sem lennék csalódott. Persze bármilyen más javaslatra is kapható vagyok.
Ritkán járok Budapesten, de most ha már fenn leszek, beruháznék egy két pengére, hogy tovább barátkozhassak a nemrég vásárolt shavette-emmel :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #668 Dátum: 2021. Február 03. - 10:24:32 »
A Harminckettesek terén az Euro market, illetve a Király utcai Euro group még közelnek számít?

Ha nem, akkor a Lövölde téren a dda vagy a Garay utcában az Ázsia diszkont esélyes lehet. Illetve beírnám a google maps-re, hogy "diszkont".

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #669 Dátum: 2021. Február 03. - 14:19:08 »
Feather pengével offline én még nem találkoztam, az olcsóbb boltok szerintem nem forgalmazzák, legalábbis eredetit egészen biztosan nem tartanak. A kifejezetten borotválkozós cuccokat forgalmazó boltokban találsz Feather-t, pl. a wetshaving ha jól látom elköltözött a Blaháról és az új átvételi pont sétatávolságra lenne a Rákócziról. Az árat döntsd el te, hogy csillagászatinak minősül-e neked?

https://www.wetshaving.hu/termekek/kiegeszitok/borotvapengek

(Használtam fekete és sárga Feather pengét is, de engem nem nyűgözött annyira le sem élességben, sem tartósságban, ami miatt úgy gondolnám, hogy ár/érték arányban ez lenne a piacon a legjobb penge, persze ez csak az én véleményem.)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #670 Dátum: 2021. Február 03. - 16:35:14 »
A fekete meg a sárga Feather ugyanaz, csak más piacra készült. Sztem jók, de van mellette sok más jó. Ez amugy teljesen arcszőrzet függő. A drótszór hamar bedarál minden pengét.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető nagylaszlokornel

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #671 Dátum: 2021. Február 15. - 18:28:01 »
Üdvözlöm az Urakat!

Azt szeretném kérdezni, hogy FEATHER Pro Guard Blade, vagy más (esetleg olcsóbb) ArtistClub pengét hol érdemes beszerezni SE borotvához.

A válaszokat előre is köszönöm!
László

Tapatalkkal küldve az én Lenovo TB-8703X eszközömről


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #672 Dátum: 2021. Február 15. - 18:30:54 »
Nekem van felesleges.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető nagylaszlokornel

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #673 Dátum: 2021. Március 04. - 18:29:17 »
Sziasztok!
Valakinek lenne-e Schick, és Gem G-bár pengéje eladó?
Ha csak pár darab van (mondjuk a Schick-hez kell adagolós doboz) az is érdekel, mert az eBay-ről a szállítás elég sokáig tart sajnos, én meg szeretnék kipróbálni néhány új szerzeményt.

Köszönöm előre is!

Tapatalkkal küldve az én SM-A715F eszközömről


Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Milyen pengét hol kapni?
« Válasz #674 Dátum: 2021. Március 04. - 19:29:58 »
Connaughtról kell ezeket megvenni. Az gyorsan itt van. Talán most még meg lehet úszni az új áfa/vám szabályokat is

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici