Közösség > Kezdők, ide!

Anyajegy, szemölcs, sebhely és egyéb akadályok a bőrön borotválkozásnál

(1/11) > >>

fonthunter (†2014):
Itt tehetik fel kérdéseiket akiket érint probléma és ide várjuk a tanácsokat is.

fonthunter (†2014):
Én meg kerülgetem, de mivel részben takarásban van ezért halogatom - évtizedek óta  ;D - a sebész vagy bőr és nemibeteg gondozó felkeresését.  ;)

Malac:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2012. Január 26. - 14:22:42 ---bőr és nemibeteg gondozó felkeresését.  ;)

--- Idézet vége ---
...oda párosan érdemes menni... azok a tekintetek mindent megérnek!  :D

MetalWarrior:
Nagyon jó a téma, köszi Fonti !
Nekem spec van 3 is amit kerülgetnem kell, viszont ebből egy nem olyan "magas" azon lassan de biztosan átsiklik a penge/kés, még ezt soha nem vágtam meg. Ez az arcom bal oldalán van.Van egy kisebb az orrom alatt ez már problémásabb.Meg van egy a bal fülem környékén, ez a legnagyobb és ez idegesít a legjobban.

FBP
Hol és mennyiért szabadítanak meg engem ezektől? El tudják rontani ezt az eltávolítást, azaz van benne veszély ?
Kérlek, komolyan válaszolj  :sör:

mry314:

--- Idézetet írta: MetalWarrior - 2012. Január 26. - 14:36:01 ---...Hol és mennyiért szabadítanak meg engem ezektől? El tudják rontani ezt az eltávolítást, azaz van benne veszély ?...

--- Idézet vége ---

Bár, nem vagyok FBP... :)

Bőrgyógyász csinálja. (Ha elmész a körzetidhez, és kérsz beutalót, akkor lehet, hogy megúszod TB-re, bár kérdés, hogy ott milyen lesz az ellátás színvonala) Ha levetetni nem is akarod, mindenképp érdemes megnézetni (rendszeresen), mert "magától" is be tud durranni, és extrém esetben bőrrák is kialakulhat belőle. Sok típusa létezik, az orvos meg tudja mondani, hogy melyik mennyire veszélyes. Sőt, van, aminél kifejezetten nem ajánlják az eltávolítást...

Szerintem Sanyi többet tudna írni a témáról (mégis csak orvosnak készül, ugye... ;) )

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése