Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 45200 alkalommal)

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Astra
« Válasz #75 Dátum: 2011. December 14. - 14:51:28 »
Bár nem engem kérdeztél Tranyó, én a 901ben mindig Astra pengét használok, így dukál :crazy:
Tetszik a készülék, de még csak vagy 3 hete van nálam, kb 5 szor borotválkoztam vele.A kisebik baj csak az, hogy 3 borotva jött egyszerre, Astra901, meg 2 Slim Twist amik között csak a nyél tér el, szóval van 3 db borotvám aminek ugyanaz a feje...
Esetleg berakom az ELAD-ba ha érdekel valakit, vagy kettőt cserélek egyre, megbeszélés kérdése.
Ha valakit érdekel, írjon pm-et, ne offoljuk szét ezt a topikot.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #76 Dátum: 2011. December 15. - 07:54:11 »
Milyen pengével használod az Astra-t?


Hát olyannal, amit az asszony épp vásárolt! :)
De ezt az időszakot most lezártam! :)
(Most épp Wilkinson van benne, de a doboz elkopása után próbálgatós időszakom lesz).
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Astra
« Válasz #77 Dátum: 2011. December 15. - 08:26:57 »
 :borz2:

Hát olyannal, amit az asszony épp vásárolt! :)
De ezt az időszakot most lezártam! :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Astra
« Válasz #78 Dátum: 2011. December 16. - 18:25:54 »
Meg volt az első alkalom az 50ft-os astra ss-el.Szerintem nagyon éles,és jól vág szóval nem kopincs.Pedig az olcsósága miatt gyanakodtam egy kicsit.Egy két pontvérzést azért sikerült beszereznem mert eddig lord classicot használtam és az sokkal megbocsájtóbb,ettől eltekintve kiváló eredményt kaptam,és a bőrömet sem irritálta.Már csak arra leszek kíváncsi meddig bírja.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #79 Dátum: 2011. December 29. - 18:28:15 »
Mostanában a 901 Astrát a 3. körben szoktam bevetni, mikor már az R89 nem nagyon serceg. Szerintem a cseh cucc alaposabb, bár kevésbé toleráns, mint a német cucc. Persze nem drasztikus a különbség...
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Astra
« Válasz #80 Dátum: 2011. December 31. - 15:34:03 »
Most váltottam -pontosabban cseréltem- wilkinsonról kék astrára, mindkettőt jelenleg mühle r89 készülékben használom. Nekem elképesztő jó érzés volt vel a  :borotva: :borotva: Három kör, BBS a vége -és ami szerintem a legfontosabb- olyan volt az arcomon az érzés, mintha nem is borotválkoztam volna. Ezt most nem tudom pontosabban leírni, de tényleg olyan, mintha nem borotválkoztam volna de mégis sima a képem :)

Előbb utóbb kipróbálom majd wilkinson classicban., weishiben is -amiben a wilkinson penge olyan megbocsátó, hogy szinte használthatatlan.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #81 Dátum: 2011. December 31. - 17:21:46 »
Én most készülök az ez évi utolsó, évzáró borotválkozáshoz.
Ma az Astra 901 fog szerepelni, egy új Man pengével az ő belsejében. :) Megnézem, mit mutat.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Astra
« Válasz #82 Dátum: 2012. Január 16. - 21:51:25 »
Pár napja eljutottam oda, hogy végre kipróbáljam a nyáron Szőrmóktól kapott NOS kék Astra pengét - nagyon retrós a csomagolása!
Be is tettem Lord L6-ba.
A mai gyártású testvéréről hallottam itt hideget-meleget - ez a régi egy tisztességes penge, nem agresszív, de persze nem is olyan szuperalapos, mint mondjuk egy Feather. Szépen meg lehet vele borotválkozni, se több, se kevesebb.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #83 Dátum: 2012. Január 28. - 20:04:11 »
Ma az Astra 901-t vettem elő a borotválkozáshoz és frissen vásárolt Lord pengét raktam bele.
Szépen dolgoztak együtt, vér nem volt sehol.
Persze bbs nem lett, de azzal nem szoktam foglalkozni nagyon, mert annyit szvsz nem ér, hogy összekaszaboljam magam miatta (a 3. körben szoktam összevagdalni magam).
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #84 Dátum: 2012. Február 29. - 20:45:30 »
Ma Astra borotvámba szintén Astra penge került, platinum.
Mit mondjak, szerintem életlen ez a bléd, nem éri meg az árát. Már elsőre is olyan volt, mint más pengék 5 körben.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Astra
« Válasz #85 Dátum: 2012. Március 01. - 19:10:52 »
Nem tudom, nekem ez jelenleg a kedvencem (kék, a super stainless)
Úgy érzem, élesebb, mint a wilkinson és kíméletesebb is (mühle 89r-ben használom, ugye neked is van egy ilyened)
Ettől jobbnak, a kék gillette platinumot éreztem, az elsőre fantasztikus volt, viszont már a harmadik borotválkozástól úgy éreztem, hogy irritál, főleg a nyakon, áll alatt. Zöld astra dettő.
Hozzáteszem: egyik fajta Lordot sem próbáltam még, se fedört, se dorcot. M-man-t sem, pedig abból is van itthon egy csomag.


Ma Astra borotvámba szintén Astra penge került, platinum.
Mit mondjak, szerintem életlen ez a bléd, nem éri meg az árát. Már elsőre is olyan volt, mint más pengék 5 körben.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Astra
« Válasz #86 Dátum: 2012. Március 03. - 07:38:12 »
A kéket is próbáltam, szerintem jobb, mint a foszöld. Az R89 Mühlevel  nagyon biztonságinak tűnt, bátran lehetett cibálni a bőrön. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Astra
« Válasz #87 Dátum: 2012. Március 14. - 10:45:11 »
Astra-fanoknak egy lehetséges beszerzési forrás:
http://www.olcsonmoss.hu/Borotvalkozas/81/lista/
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Sonaris

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Astra
« Válasz #88 Dátum: 2012. Május 22. - 07:13:22 »
Üdv!

Nem tudjátok, hogy esetleg Pécsen hol lehet Astrat venni?

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Astra
« Válasz #89 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 14:34:39 »
Blaha Lujza téri DDA diszkontban vettem zöld Astrát, 2 meneten már túl vagyok vele Lord L6-ban. Hát... vittem-vittem. Lehet vele borotválkozni, de hajlamos "kihagyni", és szokatlan helyeken megvágni is. Nem vészes, használható, de szerintem pl. a kék és SC Lordok jobbak.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici