Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kézművesek, készítők

JS-Alias Jenessanyi

<< < (2/139) > >>

Szőrmók:
Nekem tetszik, nagyon! :sör:

No, és nem utolsó sorban, valami bizsergető érzés kezdődött bennem a látvány nyomán, izgalmas, hogy "házon belülről" kerül ki egy szép kés. Igaz, csak virtuálisan "találkoztunk" eddig, de örülök a sikerednek. :sör:

Penge:
A fotók bizony nagyon jók lettek!
A globális "look" az egy kicsit rendhagyó, gondolom Kuni ezt véleményezte bumszlinak, valahogy az arányokat vizsgálva egy művész mondana rá ilyesmit, és valami aránytalanságot én is érzek, de nem zavaró és inkább a nyél formájára és hosszúságára fogható. Mivel mindenképpen "le a kalappal" alkotás, gratulálunk Sanyi!

gregg:
Sanyi, nekem még jól jönne fotó egy-két szögből, hogy átfogó véleményt tudjak alkotni, de gondolom, ezt is elég volt összehozni. :)

Amit látok: talán egy kicsit vastag maradt a penge, annak ellenére, hogy 7/8-os. Számomra a nyél és a penge is a farok irányába nem "kecsesedik" eléggé. Butaságnak tűnhet egy ilyen kijelentés egy 7/8-os penge esetében, de ez az érzésem. Azt hozzá tenném gyorsan, hogy itt talán csak tizedmilliméterekről lehet szó, tehát a "bumszli" szót mindenképpen túlzásnak érzem.
A penge élezett részének a formája nagyon tetszik és arányos (oldalnézetben). A nyél alakja, íve szuper. Cocobolo-t szeretem. Az egész kidolgozás igényes, a JS logó is nagyon üt.
Az alsó kép perspektívájából nagyon jól néz ki az egész kés, itt nem igazán érzem a fent említett problémáimat. Jó lenne kézbe fogni, és úgy megvizsgálni.
Nekem mondjuk egy Hart Steel kés jut róla eszembe, ami nálam nagy pozitívum. Elegáns még, hogy elhagytad az éknél a szegecset/csavart.

Gratulálok, szerintem jó úton jársz!  :borz2:

Qttyyy:
Kövezzetek meg, nekem így tetszik a kés, ahogy van. Azt hiszem, ezt művészileg úgy értékelnék, hogy "letisztult, modern formavilág jellemzi". Gratulálok, Sanyi!!!

Malac:
Szerintem ez a kés tökéletes... várom már, hogy DE-t is készíts!  :sör:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése