Szerző Téma: toxin  (Megtekintve 13868 alkalommal)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:toxin
« Válasz #15 Dátum: 2010. Május 27. - 19:49:44 »
Az SRP-s listát nem ismerem még, de szívesen elkérném a linket. Én a mr-razor oldaláról szoktam belőni, de sajnos nincs a borotván dátumkód, így csak egy körülbelüli időt tudtam meghatározni: 1949-1951. Ha tudsz pontosabb eredményt adó módszert, szívesen fogadom ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:toxin
« Válasz #16 Dátum: 2010. Június 06. - 18:38:15 »
Jó kis nap volt ez a mai! Majdnem egész délután kint voltam a szabadban, és eszembe jutott, hogy le kéne borotválni a fejem, szóltam apunak is. Először leborotváltam apu fejét egy 3 pengés eldobhatós Gillette-el, azután kezdtem a sajátomat. Eszközök: két kerti műanyag szék, egy kis vödör, Amigo borotvakrém, a hjm borzpamacsom, és végül de nem utolsó sorban a Gillette Tech+Captain. A biztonság kedvéért kivittem egy 2 pengés eldobhatós Gillette-et is. A fürdőben azért még előkészítettem a fejem kicsit: megmostam glicerin tartalmú szappannal, preshave+meleg vizes törölköző. Azután folytattam odakint. Egyszer már borotváltam még tavaly nyáron a fejem, szóval maga az érzés nem volt szokatlan, bár akkor még Fusion-nel. DE-vel kicsit másabb volt, figyelni az szögre, vigyázni, stb..., de azért nem volt nehéz. Sikerült egyetlen egy vágás nélkül megúsznom! A végén lelöttyintettem egy kis Floid-al. Egyenlőre jobb érzés, mint tavaly, most nem ég a bőröm. :D Remélem nem fog kipattogni. Este azért bekenem egy kis Neogranormon-nal.
Egyszer szerintem minden férfinak érdemes kipróbálni, milyen is érzés kopasznak lenni. Kicsit fura érzés a csupasz fejbőrt tapogatni ;D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:toxin
« Válasz #17 Dátum: 2010. Június 06. - 23:02:02 »
csak egyetérteni tudok ;)

nézd csak, én beszereztem egy ilyet és igen jól bevált: http://headblade.com/

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:toxin
« Válasz #18 Dátum: 2010. Június 06. - 23:28:27 »
Egyszer szerintem minden férfinak érdemes kipróbálni, milyen is érzés kopasznak lenni.

én a magam részéről megvárom míg ez az idő magától jön el :D

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:toxin
« Válasz #19 Dátum: 2010. Október 21. - 17:43:47 »
Íme a "toxin Designs Co." első és egyedi borotvanyele, 2010-es modell. ;D Tervező: toxin, kivitelező: Édesapám és egy munkatársa (meg egy picit én is), anyaga: rozsdamentes acél, súlya: 34 g, hossza: 55 mm, formája: szépséges, ára: megfizethetetlen (minden másra ott a MasterCard) :evil:
A nyél az Edtől vásárolt '63-as Gillette Travel Tech-hez készült. Összsúlya: 56 g (alunyéllel 30 g volt), így szerintem méretcsoportjában nehézsúlyú bajnok lett! Ha egyszer lesz kedvem, akkor megpróbálom hibamentesre lecsiszolni és újra felpolírozni. Egy egész délelőtt csiszoltam + apu is csiszolta fúrógépbe befogva, de sajnos nagyon mélyek voltak benne a barázdák az esztergálás után. Azért szerintem így is nagyon szép lett, és nem mellesleg jó vele borotválkozni (így kicsit agresszívabb). ;D
 Élvezzétek a látványt! ;D
(A kék csillogást a borotván a tégelyben található Wilkinson szappan hatása.)


« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 21. - 18:14:11 írta toxin »
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:toxin
« Válasz #20 Dátum: 2010. Október 21. - 17:49:40 »
Na mar most ez igen-igen jol nez ki!  :o

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:toxin
« Válasz #21 Dátum: 2010. Október 21. - 20:37:13 »


Ez nagyon ott van Toxin !

Nem tudjuk mit szól majd Don Edroso   ::)  ;) mert a Mi Ügyünk boltja az mégis csak a Mi Ügyünk boltja, azért ha Édesapád kollégája rá áll a sorozat gyártásra, majd jelezd légyszi  ;).... ( Bubbát is addig nyeszgettük  ;D  ;D )

Mostanában egy kicsit ritkábban nézelődök a DE-k felé, de lecserélném valamelyik meglévő tech. fej nyelét egy ilyenre......  :borz1:


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:toxin
« Válasz #22 Dátum: 2010. Október 22. - 07:21:39 »
Toxin grat Neked, és Édesapádnak a kivitelezésért.
Egy kérdés: Nem csúszik ez a felpolírozott nyél?
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:toxin
« Válasz #23 Dátum: 2010. Október 22. - 07:32:39 »
Köszi mindenkinek! :)
Nem csúszik szerencsére. Én is féltem, hogy fog, éppen ezért terveztem ilyen kézbeillő alakúra. Sikerült pont az ujjméretemet eltalálni, pedig nem teljesen ugyanazt tudták megvalósítani a valóságban, mint ami a rajzon volt (így még lehet hogy jobb is). :D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

fác

  • Vendég
Re:toxin
« Válasz #24 Dátum: 2010. Október 22. - 09:28:53 »
headblade-et itthon is kapni: http://tacticalshop.hu/index.php?page=products&bid=28
amúgy király az új nyél  ;)

csak egyetérteni tudok ;)

nézd csak, én beszereztem egy ilyet és igen jól bevált: http://headblade.com/

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:toxin
« Válasz #25 Dátum: 2010. Október 22. - 10:23:49 »
headblade-et itthon is kapni: http://tacticalshop.hu/index.php?page=products&bid=28
amúgy király az új nyél  ;)

csak egyetérteni tudok ;)

nézd csak, én beszereztem egy ilyet és igen jól bevált: http://headblade.com/

Köszönöm az infót, szőrtárs!  :borz2:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici