Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pengék márkák szerint

Dorco

(1/4) > >>

edrose:
;)

Seventy:


Nagyon megörültem érkezésének,mert eddig ennek a csomagolásnak nem volt ragacsa a pengén.
Mivel a teszt előtt Feathert használtam,óvatosan kezdtem neki a borotválkozásnak,de hamar rájöttem,ezzel nehéz lesz magamat megvágni.
Túl lágy,és megbocsájtó.
Nagyon meg kell küzdeni az arcbőr teljes simaságáért.

Számomra kíméletes,és életlennek tűnt,de nem lepődnék meg,ha egy agresszív ,vagy állítható borotvába jól szerepelne.
R89-ben nekem nem vált be.


Qttyyy:
Én is próbáltam néhány borotvakészülékben (több fajta Gillette, Feather Popular, Feather Travel, MOFÉM stb.) de nálam minden esetben kuka-pozitív értékelést kapott. Bár lehet, hogy elfogult vagyok, vagy csak rossz szériát kaptam ki, de én feladtam a próbálkozást Dorco-ügyben.
Egyébként is gyanús az a penge, amelyik tornacipőről kapta a nevét.... :crazy:

kezdőmókus:
Sampler pack-ben volt kétféle is belőle (egyik valami prémiumverzió, 301), nagy különbség nem volt a kettő között, bár a prémium vmivel simább kialakításúnak tűnik, élesebbnek nem sokkal.  Egy élettartama felénél lévő Derbyhez hasonlítanám amikor új, onnan csak rosszabb lesz.

Rotbart:
Nekem nagyon-nagyon tetszett elsőre, kissé felületes, de hihetetlenül kíméletes volt (ezt érezni életlenségnek), remek BBS lett. Másnap reggel meg olyan volt a nyakam, mint a pulykának  ;D
Kapott még pár esélyt, szerintem megszokható és megfelelő borotvában használható (én asszem egy ötvenesévek-beli Gillette-ben próbáltam), viszont gyakran kell cserélni, mert hamar kopik.

Nem is tudtam még eldönteni, hogy szerezzek-e, megéri-e a kínlódást.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése