Szerző Téma: Personna  (Megtekintve 42669 alkalommal)

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Personna
« Válasz #75 Dátum: 2016. Június 01. - 19:06:32 »
Mostanában én is visszaszoktam a kék perszónára, L111-ben nekem alaposabb, mint a ződasztra (amit továbbra sem tartok túl sokra), úgyhogy csere volt. Mondjuk Techben vagy 89-es fejben nem volt ilyen huszáros.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Personna
« Válasz #76 Dátum: 2016. Június 01. - 19:10:45 »
Én jónéhány pengét kipróbáltam az utóbbi időkben, de a kék Personna az, ami végül olyannyira bevált, hogy azt tartottam meg nagyobb mennyiségben. Egyaránt jól működik az én képemen állítható Gillette-ben, Mühle R89-ben és minden másban, amit volt szerencsém kipróbálni. Nálam ez a Nr. 1. De természetesen ez egyénileg változhat és változik is.  Az izraeli Personna is jó, de az azért mégis elmaradt az esetemben a kéktől.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Personna
« Válasz #77 Dátum: 2016. Június 01. - 19:12:15 »
Nem minden penge-készülék komb jön be mindenkinek. Tehát keresgess csak nyugodtan. De ha ez tetszik, meg van a végállomás.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Personna
« Válasz #78 Dátum: 2016. November 06. - 09:26:16 »

Be tudnátok azonosítani ezt a Personna pengét? Ilyet sikerült vennem, bár nem ezt akartam.
Teljesen jó, szeretem használni.
(Nem tudom, látszik-e, itt a linkje: https://goo.gl/photos/sV6JniFwt3NNv84PA )

Csak a webshopban, ahonnan rendeltem, nem ilyen kép volt, hanem a jól ismert:
http://www.primandprep.com/wp-content/uploads/2015/02/Personna_100Pack.jpg

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Personna
« Válasz #79 Dátum: 2016. November 06. - 09:52:16 »
Szerintem ez ugyan az, csak újabb dobozban. Találkoztam már én is ezzel a fehér dobozzal Comfort coated pengeknel.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Personna
« Válasz #80 Dátum: 2016. November 06. - 23:24:36 »
Így van, megújult a csomagolás.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Personna
« Válasz #81 Dátum: 2018. Május 08. - 09:46:54 »
Emlékeim szerint még tavaly sikerült pmol322 éltárstól beszereznem 5 db kék Personna pengét. Egy hete betettem a Mühle R41-be, de nekem nagyon nem tetszik. Nem is érzem, hogy túl éles lenne, ráadásul úgy tűnik, mintha kaparna. Ha nem tudnám, hogy Personna, azt mondanám, hogy Wilkinson. Ezt most csak az R41-ben nem működik rendesen? Mert, ha így van, akkor inkább  félre teszem az R89-be.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Personna
« Válasz #82 Dátum: 2018. Május 08. - 09:51:57 »
Már nem emlékszem miben járt nálam annak idején, szerintem nem R41-ben hanem Tech-ben vagy hasonlóban. Nekem ugyanez volt a véleményem róla.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Personna
« Válasz #83 Dátum: 2018. Május 08. - 09:58:24 »
Az általam kipróbált példány 4 borotválkozást bírt a Fatip Piccolómban. Végig kifejezetten kíméletesnek találtam a jegyzeteim szerint, de minden egyes alkalommal érezhetően romlott a teljesítménye (esetemben a 4. alkalom már erőltetettnek is bizonyult).

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Personna
« Válasz #84 Dátum: 2018. Május 08. - 10:10:15 »
Érdekes dolgok ezek :) Nekem a kedvencem, bár csak 3 db-ot próbáltam eddig belőle. Rockwellben, 89-ben ment és hibátlan volt, komfortos, pont elég éles, egyenletes teljesítményű. 10 borotválkozás mindig volt benne legalább. Most akartam rendelni belőle egy 100-as pakkot ebayről, de a haveromnak akin keresztül onnan vásárolok valami gond van a paypaljával és még nem rakták rendbe neki...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Personna
« Válasz #85 Dátum: 2018. Május 08. - 10:17:32 »
Ja a kínai Apache Personna is bevált nálam. Eleinte kicsit élesebbnek tűnt, mint a Blue, aztán hasonlóan teljesített. 8 kört mentem vele a Rockwellben gond nélkül. Ha olcsóbb lenne (most kb. ugyanannyi, mint a Blue) és meg lehetne bízni a minőségben, akkor vennék belőle nagyobb mennyiséget.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Personna
« Válasz #86 Dátum: 2018. Május 08. - 10:49:54 »
Szerintem a készülékben lehet a hiba :-)

Sokkal jelentősebb befolyással van egy-egy penge működésére ugyanazon az arcon - a sajátomon -, mint azt gondoltam volna, ezt éppen mostanság bizonyítja az eddig mindenben nemszeretem Gillette Platinum, ezúttal ikon x3-ban: puha, biztonságos, hatékony. Tech klónban, EJ DE89-ben csak karistolgatott, a Fatipben végül azt hiszem, ki se próbáltam.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Personna
« Válasz #87 Dátum: 2018. Augusztus 24. - 10:59:07 »
izraeli perszóna... nem egy wonderwoman, de nagyon tetszik ez is... azért a Blue kicsit jobb sztem...


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici