Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Ser Renly

(1/6) > >>

SicTransit:
Tessen parancsolni!

Ser Renly:
Sziasztok!

A Bemutatkozásba írt rövid poszt után megmutatnám, mit használok!

Első készletemet nagyrészt a Müllerből gyűjtöttem be. Mint minden hobbimnál, itt is próbáltam a legkisebb anyagi kockázatot vállalni. Ha netán nem jól sülne el, ne bukjak nagyot.

Így hát borotvának megvettem a piacon talán legkönnyebben elérhető fekete műanyag Wilkinson Sword Classicot, melyhez nagylelkűen adtak 5 db pengét is. Egy hónapja borotválkozom „tisztességes” borotvával, így még kitart az utolsó penge, de ideje új csomag után nézni. A borotvával abszolút meg vagyok elégedve, igaz, csak a sokpengéshez és a legalja eldobhatóshoz tudom viszonyítani, de egyszerűen más az egész, sokkal jobb érzés használni.



Krémnek szintén Wilkinsont választottam, mert jókat olvastam róla nem csak ezen a fórumon és az ára is elég kedvező volt. Hamarosan talán veszek egy tubus Barbont vagy Figarót emellé, a változatosság kedvéért. Illata és a belőle képzett hab is messze veri bármelyik Gillette vagy hasonló zselét/habot. Aftershave-nek pedig azt hiszem még jó ideig ki fog tartani a talán nem is olyan olcsó és minimalista Yves Rocher Transat, melyet évekkel ezelőtt kaptam ajándékba, de méltatlanul bevágtam a szekrény mélyére, mondván: minek az nekem… Azóta, hogy hagyományosan borotválkozom, remek szolgálatot tesz: imádom az illatát, az arcbőrömet pedig tökéletesen helyreteszi a borotválkozás után.



Pamacsnak megvettem a legolcsóbb Victoriát a Müllerben 895 Ft-ért, és egyelőre jól megvagyok vele, talán egy hónap elteltével a sörtevégek is kezdtek elválni, megpuhulni. Amíg nem próbálom ki az első borzpamacsot (még a kezembe sem fogtam soha egyet sem), addig tökéletesen elégedett is leszek vele :).

Tálkának pedig eloroztam egy préselt fa darabot a konyhából :). Megteszi. De lehet, ha az IKEÁban járok, újítok egy kerámia vagy fém tálkát.

Egyelőre ez minden, ha megunom az illatokat, haladok tovább az itthon kapható krémekkel és AS-ekkel. Borotvát is kéne valami rendesebbet, legalább fémből legyen. Egyelőre a Lord L6 és egy kínai modell, a RiMei között vacillálok, sajnos ebben az árkategóriában kell maradjak.
Hát ennyi lenne egyelőre, ha változás áll be a készletemet tekintve, írok ide újabb posztot!

Malac:

--- Idézetet írta: Ser Renly - 2012. Szeptember 26. - 11:44:29 ---sajnos ebben az árkategóriában kell maradjak.
--- Idézet vége ---
Nézz körbe a használt-cikk piacokon... kincsekre lehet lelni sokszor nagyon kedvező áron!




Rotinak eltűnt innen egy hozzászólása, csak nem ki lett moderálva?  :D

OBJoe:

--- Idézetet írta: Ser Renly - 2012. Szeptember 26. - 11:44:29 ---A borotvával abszolút meg vagyok elégedve, igaz, csak a sokpengéshez és a legalja eldobhatóshoz tudom viszonyítani, de egyszerűen más az egész, sokkal jobb érzés használni.

Pamacsnak megvettem a legolcsóbb Victoriát a Müllerben 895 Ft-ért, és egyelőre jól megvagyok vele, talán egy hónap elteltével a sörtevégek is kezdtek elválni, megpuhulni. Amíg nem próbálom ki az első borzpamacsot (még a kezembe sem fogtam soha egyet sem), addig tökéletesen elégedett is leszek vele :).

--- Idézet vége ---

Majd mikor eljutsz a késig, az lesz majd megint egy ilyen érzés.  :boldog:

A kis Victoria egyik kedvencem, gyakran használom. Szappanokhoz kiváló, de jól bánik a krémmel is, és nem szurkál, mint a borz. Szerintem később is elégedett leszel vele.

Ser Renly:

--- Idézetet írta: OBJoe - 2012. Szeptember 26. - 14:08:12 ---Majd mikor eljutsz a késig, az lesz majd megint egy ilyen érzés.  :boldog:

--- Idézet vége ---

Jól hangzik :).

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése