Közösség > Szakkönyvtár és egyéb kult

Dédapáink borotválkozási kézikönyve (1905, angol nyelvű)

(1/3) > >>

Pietro:
Sziasztok!

A neten akadtam erre a nagyon érdekes irományra a B&B-n keresztül (angoltudók előnyben). Ez egy 1905-ben kiadott könyv, teljeskörű leírással, illusztrációkkal, stb a késes borotválkozás teljes témakörében. Én nem vagyok "késes", egyelőre a DE + pamacs fázisnál tartok, de így is nagyon érdekesnek találtam az olvasnivalót. Van benne egypár érdekes, "rendhagyó" gondolat, pl. hideg vizet preferálja, a kés fogása nem 2+2 ujjas, hanem 3+1 és még rá is szorít a pengére a hüvelykujjal, stb, egyszóval: érdemes "átlapozni"  ;)

Jó olvasást !

http://www.archive.org/download/shavingmadeeasyw0020th/shavingmadeeasyw0020th.pdf

Pietro

mry314:
Pietro, engedelmeddel áttettem ide, szerintem itt jobb helyen van...  ;)

longball:
Köszönjük szépen!

Naggyonjó! Engem sok mindenben megerősitett igen gyér angoltudásom ellenére. (hehe azt hiszem ezt hivják ugy, hogy bitangol...ámitástechnikából ellesve...:))

Pietro:

--- Idézetet írta: mry314 - 2010. Március 25. - 14:51:06 ---Pietro, engedelmeddel áttettem ide, szerintem itt jobb helyen van...  ;)

--- Idézet vége ---

persze, semmi baj  ;)

Pietro:

--- Idézetet írta: longball - 2010. Március 25. - 18:27:27 ---Köszönjük szépen!

Naggyonjó! Engem sok mindenben megerősitett igen gyér angoltudásom ellenére. (hehe azt hiszem ezt hivják ugy, hogy bitangol...ámitástechnikából ellesve...:))


--- Idézet vége ---

Nagyon szívesen,  ;)  javaslom, hogy angoltudásod fejlesztése végett az IT-nyelv elsajátítása után merülj el a borotva-angolban...  ;)  Játszva tanul az ember (de most komolyan  ;))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése