Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 392226 alkalommal)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #435 Dátum: 2011. Március 30. - 09:56:31 »
A ma reggeli borotválkozásnál egy kedves orvos ismerősöm jóvoltából lehetőségem volt kipróbálni az Organic Mission cég által készített borotvagélt. A neve megtévesztő, mert az alkalmazás célja a preshave funkció. Jól dolgozott, kellemesen felpuhította a szőrt, szépen segítette a Hugo Köller egyenletes siklását. Az illata azonban...khm, leginkább azt tudnám mondani, hogy érdekes (nekem személy szerint az autó gumiápoló illata ugrott be ;D). Az áráról még nincs információm, de a többi termék viszonylatában, kb. 5000-10000 forint közé saccolom a 150 ml-es kiszerelés árát.

Link: http://www.organicmission.hu/termek/20/MORNING_CALL_TM_
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

PaT

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #436 Dátum: 2011. Március 30. - 10:02:51 »
Én is használom, nekem is tetszik, legutóbb vaterán láttam 3700-ért. Tesóm foglalkozik a termékekkel, tőle kaptam 3500-ért.
Érdekes, nekem pl. kifejezetten tetszik az illata, olyan tiszta "természet" illat.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #437 Dátum: 2011. Március 30. - 10:07:29 »
Az áráról még nincs információm, de a többi termék viszonylatában, kb. 5000-10000 forint közé saccolom a 150 ml-es kiszerelés árát.

Tyúúú, hát igen, ami az organikus és a bio jelzőket viseli, az már olcsó nem lehet...   :crazy:

Személyes megjegyzés: Földünk meggyógyítását, mint célt számomra azért hitelesebben képviseli egy Greenpeace-szerű szervezet, mint egy MLM-cég...   :evil:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #438 Dátum: 2011. Március 30. - 10:21:13 »
OFF
Nekem volt egyszer egy kedves és okos doktornő barátnőm ideggyógyász/altatóorvos kombinációban, ami elég ritka és keresett párosítás. Évek múlva egy meghívást kaptam tőle egy számára nagyon fontos eseményre. Elmentem, mert azt gondoltam, hátha fel akarja melegíteni a meghitt kapcsolatunkat. ...és ott aztán egy MLM "találkozón" ébredtem rá, hogy jó lenne, ha némely profi orvosnak nem "saját üzleti hálózat" kiépítésébe kellene fektetni a drága tudományukat.  :crazy:
ON
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Muddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #439 Dátum: 2011. Március 30. - 10:25:49 »
Az áráról még nincs információm, de a többi termék viszonylatában, kb. 5000-10000 forint közé saccolom a 150 ml-es kiszerelés árát.

Tyúúú, hát igen, ami az organikus és a bio jelzőket viseli, az már olcsó nem lehet...   :crazy:

Személyes megjegyzés: Földünk meggyógyítását, mint célt számomra azért hitelesebben képviseli egy Greenpeace-szerű szervezet, mint egy MLM-cég...   :evil:

OFF

Messzire vezetne a téma, de a hitelesség mértékegysége inkább egy megbízható minőséget kínáló gyártó legyen mintsem a greenpeace jellegű gittegylet.

ON

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #440 Dátum: 2011. Március 30. - 10:41:05 »
OFF

Messzire vezetne a téma, de a hitelesség mértékegysége inkább egy megbízható minőséget kínáló gyártó legyen mintsem a greenpeace jellegű gittegylet.

ON

OFF

Hehe, félreértés ne essék, nekem aztán a Greenpeace-szel is komoly fenntartásaim vannak. De kínáljon akármilyen megbízható minőségű termékeket: egy lukratív, ráadásul MLM-struktúrájú szervezettől a Föld meggyógyítását, mint első helyen említendő célt hallani igenis megmosolyogtat. Hiába, öregszem, múlik az idealizmus, a naivitás... Egy átlagos magyar segélykoncertből is leginkább azt látom ki, hogy félig elfeledett, meg igazán soha meg sem jegyzett popsztárok így kerülhetnek újra címlapra.  :evil:

PaT

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #441 Dátum: 2011. Március 30. - 10:57:21 »
OFF

Ed, teljesen egyetértünk. Bár engem jobban zavar, hogy a Föld meggyógyítása mellett folyamatosan azt hallottam a tesómtól, hogy ők mindenkinek segíteni akarnak, mert annyira rendesek, hogy már nekik is könnybe lábad saját maguktól a saját szemük, nemhogy másé, de azért a honlapon mindig azt láttam, hogy legyél te is nagyon sikeres meg gazdag, egy srác meg nyilatkozza, hogy az első hónapban nemtom mennyi jutalékot kapott. Csekély élettapasztalatom azt mondatja velem, hogy valahogy a segítségnyújtás és a gazdagság két nem annyira természetesen és jólesően összeférő fogalom...

ON
A Morning Call pedig egy jó termék szerintem.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #442 Dátum: 2011. Március 30. - 11:03:44 »
PaT, erről van szó, egyről beszélünk.   :sör:

És igen, a Morning Call ettől még valóban lehet jó termék.

Nem elérhető Muddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #443 Dátum: 2011. Március 30. - 11:11:35 »
Akkor egyetértünk. A megbízható termék alatt nem egy MLM formában értékesítő, ellenőrizhatatlen terméket értettem, hanem pl.: a klasszikus brit, német, vagy akár magyar gyártókat, akik több tíz éve gyártják ugyanazt a terméket sokak megelégedésére.
A gazdagság és a segítségnyújtás pedig szerintem összeférhető fogalmak ámbár sajnos ezen konstelláció ritka mint a fehér holló. Abban viszont teljesen egyetértünk, hogy MLM értékesítési stratégiát követő közösségek esetén, a fehér holló megdöglött mielőtt megszületett volna...
 :sör:

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #444 Dátum: 2011. Március 30. - 11:55:48 »
Pat véleményét megerősítve nekem is jól működött, csak az illatát illetően nekem más a (szubjektív!) véleményem. Egyébként a feleségemnek sem tetszett és ugye ez sem elhanyagolható szempont . Ráadásul az illat maga a borotvaszappan, illetve az AS használata után is kicsit "átérezhető" volt. Ha másként nem, hát pszichésen. :fetreng:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #445 Dátum: 2011. Április 12. - 19:36:15 »
Tudnátok ajánlani valami nálunk (értem ezalatt Magyarországot és közeli környékét) is kapható többé-kevésbé illatmentes és jó borotválkozás utáni balzsamot? Mer' kéne :D

Köszi!

FBP

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #446 Dátum: 2011. Április 12. - 20:09:35 »
Tudnátok ajánlani valami nálunk (értem ezalatt Magyarországot és közeli környékét) is kapható többé-kevésbé illatmentes és jó borotválkozás utáni balzsamot? Mer' kéne :D

Köszi!
Én ma beledughattam az orrom a Musgo Real ASB-jének illatfelhőjébe (hála Fonti kedvességének) és az szerintem elmenne az általad keresett kategóriában, csak épp itthon ritkán kapható (apropó! tudja valaki, hogy a Neroli parfüméria miféle fekete biznisz fedővállalkozása?...mert ezzel az üzleti hozzáállással másoknak már rég felkopott volna az álla...)
Engem a Musgo nagyon meggyőzött...de várom én is a többiek válaszát a kérdésedre...hátha akkor nem kell messziről rendelnem Musgo-t, hanem megteszi egy itthon kapható hasonló is  :crazy:

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #447 Dátum: 2011. Április 12. - 20:46:32 »
Hát ha illatfelhő akkor nem hinném :) Nekem pont illatmentes kellene

FBP

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #448 Dátum: 2011. Április 12. - 20:53:34 »
többé-kevésbé illatmentes
 
ez volt odaírva!
És igen, a felhő jelző valóban túlzás. Nagyon visszafogott illata van. Így OK?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #449 Dátum: 2011. Április 12. - 21:22:16 »
Szerintem illatmentesillat-felhőre gondolt...  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici