Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás

<< < (2/315) > >>

Nyisz:
Próbáltam már sokfélét. :) (Proraso, Trumper, Feather, Dr Harris, Taylor)
Tartós használatra sajna nem vált be a skinfood. :( Alkalmanként párás-esös idöben még oké pláne a Limes.
A Feather valahogy jobb a börömnek. Mert ez erösen annak a fügvénye.:)
Gondolkodtam, hogy ha jól elöhidratálnám a böröm akkor a skinfood is jó lenne. Mert azt énis bevallom, hogy "gyógyitó hatásban" messze ö a legjobb.

Szám Bácsi:
Valaki anno azt tanácsolta nekem, hogy enyhén vizes arcra nedves kézzel vigyem fel a SkinFoodot pont a klíma-kérdés miatt. Én nagyon szeretem, mondjuk, még mást nem volt időm kipróbálni :)

A timsós dolog viszont érdekes. Fogom a nagy tömböt és végigmegyek vele az arcomon?

edrose:
Nekem meg épp az a tapasztalatom, hogy ha vizes kézzel kenem föl a Trumper SF-ot, olyan folyékony és vizes lesz, hogy az már sok...  ;)

Timsó: igen, úgy!

mry314:
Timsó:
Igen, úgy is lehet. Én is próbáltam már ezt a módszert, nekem nem jött be, mert szárítja a bőröm. (illetve egész pontosan összehúzza.)

Most már csak "elsősegélyre" használom. Jobb egy kellemes after-shave ;)

edrose:
A minap olvastam egy cikket, valami nagy njújorki intézet dermatológiaprofesszora nyilatkozta, hogy egyébként borotválkozás után alapesetben tökéletesen elég a hideg víz, azaz nem történik semmi, ha nem kenjük be magunkat ezzel-azzal. Ártani persze nem árt, de nem is biztos, hogy van valami haszna. Illetve szerinte az „összehúzza a pórusokat” nagy kozmetikaiipari reklámlózung.
Majd megkeresem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése