Modern borotválkozás > Egyéb borotválkozás: patron, villany...

bajusz&szakáll

<< < (2/4) > >>

mad_a:
Nekem egy philips hajvágóm van, ami szakállra is tökéletes. 3mm után mm-enként tudom állítani.
Az a fésüs semmire sem jó... jobban mondva régebben, amikor hosszúszőrü kutyám volt és nyáron melege volt egy kicsit trimmeltem vele... :D

üdv,
mad_a

zsolabácsi:
Kedves sporttársak, köszönöm a válaszokat, ezek szerint tényleg marad a "böszme". ;D

morphin:
zsola

Nem olyan böszme az...nézz egy olyat ami nem olyan nagy.nekünk már vagy 5 éve van egy akksis Philips állítható fejű(sínen csúsztatható a méret) hajnyírónk. Igaz az akksija egy fo$, de ha belegondolunk volt vagy 10-15ezer Ft és több mint 5 éve szolgál,teljesen jó.Kicsi,ergonomikus,tényleg kényelmes dolgozni vele (magamnak vágom a hajam elég rég).és a feje is jó méretű...apu is ezzel vágja a körszakállát.
Üdv.

zsolabácsi:
Nekem is sínes  Philipsem van, pont az a baj, hogy a legkisebb állásban is túl hosszú a "fésü" és az ormányom alatt nem fér el! (vagy belelóg... ;D)
De pont ma néztem egy csodamasinát, "arcszőrzet igazító" névre hallgat, van benne minden,orr-fülszőr nyíró, 3 különböző fej, és nem is drága!

kezdőmókus:
Orrszőr nyírására ki mit használ? Speciális olló, elektromos kütyü, egyéb? Nekem egy Remington van, de nem vagyok vele megelégedve, keresek valami mást. (Bocs, de nem találtam jobb topicot neki.)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése