Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Edwin Jagger

<< < (2/122) > >>

kezdőmókus:
Az "ugyanaz-e" kérdésbe nem akarok belemenni  :)  Ha a fej hasonló is, a nyél különböző.

Szerintem a DE89(L) egy kiváló borotva.  Kezdőként ezt vettem és máig ez van; azért döntöttem a háromrészes borotva mellett mert nagyon könnyen lehet tisztítani, ez pedig egyik legjobb ár/érték aránnyal rendelkező, újonnan vásárolható háromrészes borotva.  Anno Angliából rendeltem, mert nem tudtam hogy kb ugyanannyért van a Nerolinál is. http://www.parfumneroli.hu/parfum/bemutato/edwin_jagger_borotva/de89_borotva/

Penge:

--- Idézetet írta: Betyarka - 2013. Január 07. - 15:09:23 ---Lehetséges e, hogy egy borotva fej típusa licenszileg le van védve? Mint eme de89.  Vagy ez olyan mint a kocsiknál, hogy természetes, hogy 4 kereke van. :boldog:

--- Idézet vége ---
Nem lehetséges hanem ipari oltalom van még a munkás fejtartására is  ;D ;D

bozso1981:
Bejelentkeznék. Az első lépéseket megtettem. (DE89L) És annyira tudom, hogy "elkap majd a gépszíj"... merthogy tokot már rendeltem is, most éppen pamacs és szappan "vadászaton" vagyok!  :boldog:

Szőrmók:

--- Idézetet írta: bozso1981 - 2013. Február 21. - 13:51:44 ---Bejelentkeznék. Az első lépéseket megtettem. (DE89L) És annyira tudom, hogy "elkap majd a gépszíj"... merthogy tokot már rendeltem is, most éppen pamacs és szappan "vadászaton" vagyok!  :boldog:

--- Idézet vége ---

A fotód alapján egy kicsit korai még a borotválkozás nem gondolod! :fetreng: :sör:

Üdvözlet! Találsz egy bemutatkozó topikot, ahol írhatsz pár sort arról hogyan találtál ide és miért ide lyukadtál ki!

Malac:
...jól sejtem, hogy még csak a hajadat borotválod?  :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése