Szerző Téma: zolio cuccai  (Megtekintve 5698 alkalommal)

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
zolio cuccai
« Dátum: 2010. Április 14. - 21:49:26 »
Rászántam már magam egy kis fotózásra. Itt következnek a pamacsaim kezdve a régi darabokkal (amiket teszteltem is). Amint megjött a slim twistem jönnek a DE-k is.

Ő az egyetlen borzom. A közepén kisebb lyuk van, mert az ottani szálak többsége el van törve.

Számomra gyönyörű ez a nyél, sajnos már igencsak lepattogzott és ha használnám csak tovább rontanék a helyzeten. A sérója kicsit ferde neki.

Egy szép régi Mühle, ami nagyapám egyik fiókjából került elő. Nem mertem kipróbálni, a víz szerintem csak ártana a nyélnek, a lógó már így is épp elég kopott.

Ő valami borz utánzat lenne. Teljesen használhatatlannak értékelem, ami szerintem ennek a sörtekiképzésnek is köszönhető.

A régi nemzedék utolsó darabja, mely teljesen jól használható. Kissé kócos.

A DE-s pályafutásomat ezzel a Baleával kezdtem, nem sokat használtam, mert nekem nem jött be (majd még azért adok esélyt neki).

És a Zenith zárja a sort, mely ezen a képen még kicsit nedves. Szinte mindig őt használom és elégedett is vagyok vele.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:zolio cuccai
« Válasz #1 Dátum: 2010. Április 15. - 09:50:36 »
klassz! :)

a tárolórendszer is érdekes lehet  ;D

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:zolio cuccai
« Válasz #2 Dátum: 2010. Április 15. - 10:45:42 »
Tárolórendszer az egyenlőre nincs, az éppen száradó Zenith például egy madzagon szokott lógni a törölközőtartóról. ;) Valami kis fa tákolmányban gondolkoztam már, amin több pamacs is helyet kaphat.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:zolio cuccai
« Válasz #3 Dátum: 2010. Április 15. - 10:54:08 »
Mondhatom, mert már úgysincs belőle, tehát nem reklám: ez a Zenith a maga nemében szerintem egészen kiváló darab, én is sokat használom.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici