Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 695530 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:Szappan, krém
« Válasz #2580 Dátum: 2014. Június 21. - 20:34:17 »
De csak az NDK-s kék-piros tangával!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2581 Dátum: 2014. Június 21. - 21:00:25 »
Egy link erejéig vissza a Penhaligon's-hoz:

http://www.penhaligons.com/sale/ -50% kedvezmény sok cuccra,van benne borotválkozós is.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Szappan, krém
« Válasz #2582 Dátum: 2014. Június 21. - 21:36:11 »
Egy link erejéig vissza a Penhaligon's-hoz:

http://www.penhaligons.com/sale/ -50% kedvezmény sok cuccra,van benne borotválkozós is.

Jaj, neeee!  :fejfal:
Sheffield-England

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2583 Dátum: 2014. Június 22. - 08:06:44 »
Egy link erejéig vissza a Penhaligon's-hoz:

http://www.penhaligons.com/sale/ -50% kedvezmény sok cuccra,van benne borotválkozós is.

Nagyon jó, de 20 font a posta, már egy szappannál is. Viszont tiz tételnél is ugyanannyi. És ebből öt nagy fémdobozos ajándékszett. Gondolom fix futárdij. 265 fontig ugyanannyi, igy lehet közösen rendelni.:))
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2584 Dátum: 2014. Június 22. - 09:12:35 »
Ha nincs otthon borotvakrém vagy borotvaszappan akkor mivel érdemes borotválkozni?
Borotvahabbal vagy borotvagéllel.

(Maradjanak velünk! a reklám után megtárgyaljuk, mivel érdemes mosdani ha nincs otthon víz, illetve mit együnk ha nincs otthon kaja.)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2585 Dátum: 2014. Június 22. - 09:23:43 »
Ez is már többször kitárgyalt téma.  :sör:
Minden jó ami puhítja a borostát, és síkosít. A párnázó habhatás szinte mellékes.
De amiket fent írtál, azok többé-kevésbé szépen lefolynak az arcról. Nyilván jobb mint a semmi, de amikor a legkisebb éjjelnappaliban is árulnak valami borotvahabot, akkor SZVSZ inkább érdemes azt beszerezni. Jó, akkor ha az ember mondjuk a Sziklás-hegységben vadkempingezik, akkor lehet hogy nem talál ilyesmit, de ekkor inkább megkockáztatnám hogy borostásan fog megenni a grizzlymedve.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:Szappan, krém
« Válasz #2586 Dátum: 2014. Június 22. - 09:40:45 »
Ez is már többször kitárgyalt téma.  :sör:
Minden jó ami puhítja a borostát, és síkosít. A párnázó habhatás szinte mellékes.
De amiket fent írtál, azok többé-kevésbé szépen lefolynak az arcról. Nyilván jobb mint a semmi, de amikor a legkisebb éjjelnappaliban is árulnak valami borotvahabot, akkor SZVSZ inkább érdemes azt beszerezni. Jó, akkor ha az ember mondjuk a Sziklás-hegységben vadkempingezik, akkor lehet hogy nem talál ilyesmit, de ekkor inkább megkockáztatnám hogy borostásan fog megenni a grizzlymedve.

S ha szúrja szegény macinak a nyelvét a borostád?
Ennyire ne legyél önző! Egy mackó lelkivilágára nem gondolsz?
Otthon meg meséli, finom volt az a kezdomokus, de a pofajan az a szőr, úgy feldörzsőlte a szájpadlásom.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2587 Dátum: 2014. Június 22. - 10:04:56 »
Ez is már többször kitárgyalt téma.  :sör:
Minden jó ami puhítja a borostát, és síkosít. A párnázó habhatás szinte mellékes.
De amiket fent írtál, azok többé-kevésbé szépen lefolynak az arcról. Nyilván jobb mint a semmi, de amikor a legkisebb éjjelnappaliban is árulnak valami borotvahabot, akkor SZVSZ inkább érdemes azt beszerezni. Jó, akkor ha az ember mondjuk a Sziklás-hegységben vadkempingezik, akkor lehet hogy nem talál ilyesmit, de ekkor inkább megkockáztatnám hogy borostásan fog megenni a grizzlymedve.
S ha szúrja szegény macinak a nyelvét a borostád?
Ennyire ne legyél önző! Egy mackó lelkivilágára nem gondolsz?
Otthon meg meséli, finom volt az a kezdomokus, de a pofajan az a szőr, úgy feldörzsőlte a szájpadlásom.
Megérdemli! Egyen málnát, ne engem ;D

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Szappan, krém
« Válasz #2588 Dátum: 2014. Június 22. - 15:23:34 »
Ezért igazából irigyellek. Számomra utópisztikusan hangzik és nem azért, mert nem hiszem el, hanem mert nekem teljesen más a két, illetve három módszer (DE szett; borotvahab bármivel; zuhany alatti, tusfürdővel, műanyaggal)végeredménye.

Annyira folyik le az arcodról, amennyire vizezed v. vastagon kened.

Lehet, hogy nem hangzik itt jól. Én pld. egy egypengés mûanyag eldobható borotvával a tusolás közben tusfürdövel éppen olyan sikeresen abszolválom a procedúrát, mint bármi igényes barberian szettel.
Ha meg tortúrának érzem a tényt, hogy borotválkoznom kell. Még sikeresebbnek.  :fetreng:

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2589 Dátum: 2014. Június 27. - 20:50:00 »
Na a tegnapi napon helyre lett rakva ez a sznobéria kérdés, így itt van a múlt heti posta:


Na, nem bírtam magammal és ma megszaglásztam a székesfővárosban a penhaligon cuccokat. számomra az Endymion és a Blenheim csalódás volt.
ami viszont überfasza nekem az a Sartorial és az English fern. nem bírtam otthagyni a fern szappant, alig várom már a holnapi borotválkozást  ;D
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2590 Dátum: 2014. Június 27. - 20:59:03 »
Hol szerezted be?
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2591 Dátum: 2014. Június 27. - 21:02:39 »
Hol szerezted be?

itt: http://www.leparfum.hu/productlist/?cpath=48

igazság szerint a pamacsot mentem megnézni. ilyen pici pamacsot én még nem is láttam.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2592 Dátum: 2014. Június 27. - 21:06:51 »
Köszönöm a linket,kíváncsi leszek majd a beszámolódra.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2593 Dátum: 2014. Június 27. - 21:57:33 »
végeztem mindkét szappannal.Számomra hulladék mindkettő. pont ugyanolyan sz@r habot ad mint a C&E West Indian Lime-ja. Híg folyós nagybuborékos hab. Próbáltam sörtével, borzokkal kevés vízzel,többel, lassan csepegtetve hideggel meleggel.Kész vége.Csak azért nem raktam be a zuhanyba, mert nekiígértem Sic-nek. Bajlódjon vele ha akar.Kíváncsi vagyok másnak milyen lesz.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2594 Dátum: 2014. Június 27. - 22:03:47 »
végeztem mindkét szappannal.Számomra hulladék mindkettő. pont ugyanolyan sz@r habot ad mint a C&E West Indian Lime-ja. Híg folyós nagybuborékos hab. Próbáltam sörtével, borzokkal kevés vízzel,többel, lassan csepegtetve hideggel meleggel.Kész vége.Csak azért nem raktam be a zuhanyba, mert nekiígértem Sic-nek. Bajlódjon vele ha akar.Kíváncsi vagyok másnak milyen lesz.

ez nem túl biztató.  >:( ezek szerint már az új összetételű szappanokat kaptad.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici