Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők
Szappan, krém
vidak:
Próbáltad az új verziót? Miben különbözik? Ennek már nincs birkaszaga? (Mert akkor oda a lényeg:) )
Bubu:
Igen,az illat is változott,de ami még rosszabb:nem faggyús lett.Sok más után ez is az uniós szabályzás áldozatává vált.Szerencsére találtam mást.
vidak:
A műfajban vagy valami teljesen mást? Ne hagyj itt minket a kétségben :)
Bubu:
Maradtam a faggyús szappannál.Cyril R Salter a connaughtshaving-től.Állítólag nagyon hasonló a Harris levendulás szappanhoz,csak olcsóbb.Igaz,Angliából rendelve nem olcsó.Ha szereted a lágyszappanokat,a Stirling birkafaggyúsak is nagyon jók.Itthon is lehet kapni,nagyon kiadós-ráunsz mire elfogy. :)
Navigáció
[*] Előző oldal
Teljes verzió megtekintése