Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855123 alkalommal)

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Kávézó
« Válasz #345 Dátum: 2010. Június 20. - 12:00:44 »
DE annyira jól sikerült és olyan lett a kés, hogy a második "kőrre" már nem volt szükség!  ;D  ...így aztán rövidebb lett a szertartás a tervezettnél.  :borotva:

Rá kell haladni a fej többi részére, úgyis mint fejtető, tarkó és társai.  :crazy:
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #346 Dátum: 2010. Június 20. - 12:51:13 »
DE annyira jól sikerült és olyan lett a kés, hogy a második "kőrre" már nem volt szükség!  ;D  ...így aztán rövidebb lett a szertartás a tervezettnél.  :borotva:

Rá kell haladni a fej többi részére, úgyis mint fejtető, tarkó és társai.  :crazy:

aztán a háton is mennyi szőrt lehet növeszteni  :crazy:

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #347 Dátum: 2010. Június 20. - 13:34:06 »
DE annyira jól sikerült és olyan lett a kés, hogy a második "kőrre" már nem volt szükség!  ;D  ...így aztán rövidebb lett a szertartás a tervezettnél.  :borotva:

Rá kell haladni a fej többi részére, úgyis mint fejtető, tarkó és társai.  :crazy:

aztán a háton is mennyi szőrt lehet növeszteni  :crazy:

Csak érném el késsel! :D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #348 Dátum: 2010. Június 20. - 15:07:56 »
Csak érném el késsel! :D

gyakorlás kérdése  ;D

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #349 Dátum: 2010. Június 20. - 19:19:20 »
Kicsit összemosódtak a topicok pl. Fonti Stehlos témája hogy kerül a kávézóba idézve, meg itt ezt sem értem.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #350 Dátum: 2010. Június 20. - 19:23:43 »
az előbb ez a topik épp ismét nem létezett, valószínűleg csak egy kisebb tér-idő-fluktuáció, majd elmúlik :)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #351 Dátum: 2010. Június 20. - 20:27:40 »
Sikerült pont akkor írni a topikba, amikor az összevonás alatt volt, ezért lett belőle önálló topik! Thaly, a Fonti kérte, hogy tegyem a kávézóba a Flasi topikjából az offot...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #352 Dátum: 2010. Június 20. - 20:32:19 »
:énkérekelnézéstszmájli: Ok,bocs!

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #353 Dátum: 2010. Június 20. - 22:57:59 »
Főleg Fontinak, de lehet mást is érdekel a Japán lóvé :) gyűjtésre...
http://www.ermehaz.hu/newsletters/Vilag_penzei.html

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #354 Dátum: 2010. Június 20. - 23:05:31 »
Köszi, nagyon érdekes ajánlat, a többivel együtt!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető finucci

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Kávézó
« Válasz #355 Dátum: 2010. Június 21. - 20:43:42 »

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Kávézó
« Válasz #356 Dátum: 2010. Június 22. - 22:45:45 »
Mai borotválkozásom emocionális összegzése:

- az első olyan késes borotválkozás aminél nem használtam kiegészítésre DE-t : öröm  :borz1:

- jenessanyi szőrtársunk nem régen olvasott szavait, mint mantrát ismételgettem, úgymint megfelelő élszög, és bőr előfeszítés....segített :  köszönet  ;)

- illat vs. emlékek : az Ed-től kapott warsói gyors ( wars borotva krém) illata régi emlékeimet idézte fel, és egy pillanatra mintha nagyapám nézett volna vissza tükörből.....

- borotválkozás vs. világmegváltás : a fürdőszobába lépésem után egy órával, a feleségem bekopogott, hogy minden rendben van-e? Mondtam, hogy igen....csak közben gondolkodom is  :borz2:

- a végén konstatáltam, ha nem vigyázok még  össze szokok a pollart késemmel  :borotva:

Ha esetleg a fentiek nem voltak megfelelően macsósak a késes borotválkozáshoz, nézzétek el nekem, ma ilyen szentimentális napom volt...   ;D

Üdv.: Reofil


U.i.: valszeg C.F Ern ( figyelsz Imi ) függő lettem, mert le kellet ütnöm egy jó állapotúnak tűnőt az ebay-en. Ha megjött teszek fel képet.

« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 22. - 23:08:00 írta Salmo »
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #357 Dátum: 2010. Június 22. - 22:48:47 »
Az ERN-ek jó darabok, nem hinném hogy rosszul jártál vele! :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #358 Dátum: 2010. Június 23. - 07:16:26 »
Figyelek! Helyes!  ;D Nekem van még egy régi pengém, amit fel kellene nyeleznem, majd egyszercsak...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #359 Dátum: 2010. Június 23. - 09:10:51 »
Imi! Amit adtam fa darabot,abból jön ki még bőven nyélnek való is...adok szívesen.Valami konkrétumot tudsz már,vagy várjak türelemmel? :crazy:
Sanyi,ma voltam piacon...kaszakövet kerestem...hát egyet találtam 600ért,ha alkudoztam volna is mondjuk 400ért odaadja.Boltban meg van vagy 80-100Ft egy ilyen kő.Fenőkövet is láttam,de az is 500 körül volt...inkább hanyagolom az ilyen bóvlikat.Írok neked Pü-t.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici