Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok

Ápolás, tisztítás, tárolás

<< < (2/26) > >>

Szőrmók:

--- Idézetet írta: bgakos - 2013. Június 08. - 19:34:53 ---Várjuk Feri bejelentkezését, szerintem ő tartja karban a legrendesebben a pamacsait.

--- Idézet vége ---

 :+1:

Forri:
Pamacstartó állványra van valami házi sufnituning ötletetek? A Semogue 1438 épphogy nem fér bele a mülleres tartómba, kicsit szorul. Másnem megcsiszolom kicsit az állványt belül... :fejtor: Vagy madzagra lógatva szárítom a pamacsot... :fejtor:

CityLife:
Én is mülleres tartót vettem, de még nem tudom be fér e a semogue 1305. Ha nem megy akkor én valszeg megcsiszolom.
--- Idézetet írta: Forri - 2014. Június 19. - 15:44:10 ---Pamacstartó állványra van valami házi sufnituning ötletetek? A Semogue 1438 épphogy nem fér bele a mülleres tartómba, kicsit szorul. Másnem megcsiszolom kicsit az állványt belül... :fejtor: Vagy madzagra lógatva szárítom a pamacsot... :fejtor:

--- Idézet vége ---

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: Forri - 2014. Június 19. - 15:44:10 ---Pamacstartó állványra van valami házi sufnituning ötletetek? A Semogue 1438 épphogy nem fér bele a mülleres tartómba, kicsit szorul. Másnem megcsiszolom kicsit az állványt belül... :fejtor: Vagy madzagra lógatva szárítom a pamacsot... :fejtor:

--- Idézet vége ---
guglizz arra, hogy diy shaving brush stand
(amúgy, ha esztétikai okokból akarsz állványt neki akkor csináld, de praktikus szempontból nincs rá szüksége, elvan a talpán szépen)

Marcselló:

--- Idézetet írta: Forri - 2014. Június 19. - 15:44:10 ---Pamacstartó állványra van valami házi sufnituning ötletetek? A Semogue 1438 épphogy nem fér bele a mülleres tartómba, kicsit szorul. Másnem megcsiszolom kicsit az állványt belül... :fejtor: Vagy madzagra lógatva szárítom a pamacsot... :fejtor:

--- Idézet vége ---

En egy atalakitott drot vallfan tartom a hjm-et, eleg csunya, de hat meg kell szaradnia a pamacsnak. :))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése