Többé-kevésbé OFF > Minden, ami OFF

Élvezeti topik: kávé, tea, bor, párlat, dohány stb.

<< < (777/777)

astra501:
 Szóval ezért ;D

A saját márkaként forgalmazott cuccaikról találtam pár negatív hozzászólást, de én Hario-t akartam venni. A kávéjuk nekünk bejött (egy számomra ismeretlen és ezért érdekes peaberry típusú/formájú brazil kávét választottam) bár nem vagyok nagy szakértő  :)

gregg:

--- Idézetet írta: astra501 - 2023. Március 22. - 14:48:47 ---Ha még aktuális  :)

Pár hete vettem Hario Skerton Pro őrlőt tőlük, mármint az AVX-től. Nem tudom az megfelelne-e az igényeidnek, mert belépő cucc, de a neten jó vélemények voltak róla és én is meg vagyok vele elégedve egyelőre. Hozzácsaptam egy kávét is az ingyen szállítás miatt, az is finom volt, igényes spéci logózott,  gyorszáras, szelepes tasakban jött. Fogok még vásárolni kávét tőlük! A rendelés másnapján már mehettem a csomagért az MPL automatához, szóval gyorsak is és gondosan be volt csomagolva minden! Nem volt róluk sok értékelés a neten, de megbízható banda, ajánlom őket!

--- Idézet vége ---

Köszi szépen! :sör: Egyelőre a rövidtávú céljaim megoldódtak, aztán majd veszek egy komolyabbat, ha még mindig nem untam meg a tekergetést. :)

marisznick:
Van valakinek tapasztalata csalán teával? Itt azt írják, hogy állítólag egészen jó hatásai vannak, főleg prosztata megnagyobbodás esetén. Inkább az érdekel, hogy házilag készíted, vagy készen veszed.

Takuun:
Mikor fiatal voltam és pubertás, akkor anyám kúrált vele asszem egy hetet, mivel nagyon pattanásos voltam, a csalántea meg kihajtja a mérget. Annyi emlékem maradt, hogy iszonyat vízhajtó, így félóránként vizelnem kellett. Nem hiszem, hogy prosztatás gondok esetén ez jó ötlet, de nem értek hozzá.

Rotbart:
Csalán kiváló háziszer mint vízhajtó, enyhe veseproblémák esetén ajánlják. Továbbá hajmosásra is használatos, nagyon kellemes, puha tapintásúvá teszi a szőrzetet.

Prosztatával kapcsolatban inkább a kisvirágú füzike javallott.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése