Szerző Téma: Omega  (Megtekintve 53004 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Omega
« Válasz #120 Dátum: 2018. Január 24. - 13:34:51 »
rusnya mohazőld.

:D
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Omega
« Válasz #121 Dátum: 2018. Január 24. - 14:32:59 »
De legalább kapható.  ;D
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Omega
« Válasz #122 Dátum: 2019. Január 19. - 23:18:56 »
Sziasztok!

Bár rég volt itt bármely infó, de: fórumban fellelt infók alapján beszereztem egy 10065-ös gyisznó sörtét. Szép kis köteg, minőséginek tűnik, bár eddig "csak" egy Balea szintetikust használtam (előtte meg kb 2 hétig egy Balea sörtét). Dobozból kivéve nem volt gáz, amíg be nem áztattam, akkor kapott egy fura "illataromát" :D A Baleához képest viszont szokni kell kicsit.
Már csak azt sajnálom, hogy sóherségből nem egy szép fa-nyelűt rendeltem.  :-\
Szerk.: Amikor nézelődtem, láttam a 10104 típust (a nyele jobban tetszett volna), meg persze a többit (fa nyéllel). A 10104-ről viszont nem találtam véleményt (nagyon nem is kerestem), általában mi lehet a különbség a "professional" sorozatban árult sörtékben? Vagy ez terméktől függő inkább az Omega esetében? Lehet sejteni miben vannak különbségek? Úgy értem, van-e valamilyen "trend", vagy csak szimplán a típustól függ, nem a kategóriától?

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Omega
« Válasz #123 Dátum: 2019. Január 20. - 10:53:26 »
A bűz el fog múlni, de még 1-2 hétig veled lehet. Főleg nedves/száradó állapotában lesz izgalmas, ha valaha jártál disznóólban, értékelni fogod :-)

A professionalben általában hosszabbak a szálak, nem?

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Omega
« Válasz #124 Dátum: 2019. Január 20. - 13:27:28 »
Én is úgy tudom, hogy attól Professional hogy hosszabb a sörte.

Szag ellen érdemes valami erősebb illatú cuccot benne hagyni, pl Proraso v Arko, pl egy órát-fél napot, aztán kiöblíteni.

Nekem sajnos a polcon pihen az Omega, teljesen elszintiződtem ;D

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Omega
« Válasz #125 Dátum: 2019. Január 21. - 21:04:37 »
Hm, túlzottan erős illatú szappanom-krémem nincs sajnos. Figaró, Barbon, Palmolive krém és Vergulde Hand szappan. Utóbbival próbáltam, egyébként nem volt rossz, de szoknom kell még a Balea szinti után. A szagát kicsit elvette, majd mosogatom még. :)

Ha a Professionalnak hosszabb a sörtéje, akkor nem bánom, nekem ez is elég hosszú, szerintem :D
Köszönöm! :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Omega
« Válasz #126 Dátum: 2019. Január 22. - 05:55:21 »
Nekem a Palmolive vette el a szagát, az Arkot és Barbust kiröhögte.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Omega
« Válasz #127 Dátum: 2019. Január 22. - 08:00:10 »
szoknom kell még a Balea szinti után

Arra ügyelj hogy a sörte több szappant/krémet igényel, mint egy szintipamacs, plána mint a Balea, ami elég kicsi. Hozzávetőlegesen nekem 2-3x annyi szappant kell felszedni az Omega pamacsommal hogy szép habot kapjak, mint a Baleával (viszont tényleg akkor szép, sűrű habot ad). Nem is véletlenül pihen a polcon minden nem-szintipamacsom  ;)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Omega
« Válasz #128 Dátum: 2019. Január 22. - 15:48:14 »
Nekem is az a benyomásom, hogy a disznó éhes.

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Omega
« Válasz #129 Dátum: 2019. Január 22. - 19:41:54 »
Nos, akkor a Palmolive ki lesz próbálva, az amúgy is olyan krém, ami tetszik. Valószínűleg kipróbálom belőle a szappant is, de ez ebben a topicban már off. :)

Nos igen, ez is új tapasztalat, valószínűleg tényleg ez volt a gondom. Habozott, előtte zuhanyzás is volt, de a kevés szappan miatt (valószínűleg, utólag gondolom) a második körben már nehezebben csúszott a borotva, másodjára jobb lesz. :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici