Közösség > Gyűjtés, gyűjtemények, galériák

"Külsős" gyűjtők (linkek, stb)

<< < (2/11) > >>

Pietro:

--- Idézetet írta: LT - 2010. Május 11. - 12:27:53 ---Le a kalappal.

Vajon mivel borotválkozik?  :)

--- Idézet vége ---

Ahogy elnézem a képen, igen szépen ki van borotválva, szerintem a tradicionális vonalat követi, nem lennék meglepve, ha str8-es, de legalább DE-s. (Ugyanakkor látom, vannak plasztik borotvarendszerek is a gyűteményében) lehet, hogy azok az ünnepnaposok!  ;D)  Hát, tényleg, biztos nincs gondja a választékkal a bácsinak ;D

ui.: olyan piros Wilkinson 3D Protector volt nálam jópár hosszú évig használatban  :D

Penge:

Fanatikus egy öregúr lehet, nem semmi!
Mindjá elfaxolok neki egy árjegyzéket ;D az interjú alapján azt is gyűjti!  ;D
A poén kedvéért kicsit számolgattam. Azért az sem igaz, hogy borotvacimkékben ő a második. Max a 3-ik. Nálunk biza több van!  ;D lehet nem akkora a választék és nincs annyi féle sőt nem is olyan régiek, de a gyűjtést sokféle képpen lehet értelmezni.. ;D Bocs a hülyeségért...

Gorila:
Nem semmi gyűjtemény...
Egyszer a Fábry-showderben a Dizájn centerben is volt egy fazon, aki borotvakéseket gyűjtött, de nem tudom, hogy hány darab volt neki. Arra emlékeztek? Esetleg tag itt a fórumon...?  ;D

Pietro:
Csak egy kósza gondolat: nem lehetne valahogy fellelni az öregurat és "ideirányítani"? Szerintem nagyon sok fórumtag szívesen megismerkedne közelebbről is a borotvakésgyűjteményével, vagy a DE-jeivel  ;), Penge a cimkéivel  :), stb... Lehetne ő a díszvendég a következő találkozón  ;) lehet, hogy ezért már a nem-pesti szaktársak is eljönnek  ;D

Esetleg a site adminisztrációja (bekesest.hu)?, de gondolom nem adnak ki adatot (a cikk majd' két éves)

vidak:
Nagyon nem kell nyomozni, fenn van wiwen :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése