Szerző Téma: MEM  (Megtekintve 3493 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
MEM
« Dátum: 2013. Szeptember 15. - 12:40:24 »
MEM izraeli borotvakrém. (Nem kóser!)  A MEM olivaolajos változata hazai vizeken. Van olivaolajtalan is, ez nem az, ez a libafos színű:

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:MEM
« Válasz #1 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 12:47:12 »
Hartai Gyurink szubjektív tesztje a MEM olivaolajosról:

Na Uraim, a MEM letesztelve ami ma reggelre csuszott :) Direkt Proraso pre nelkul keszultem elo, mert erezni szerettem volna a rettenetes eros mentol es a szemembol kicsorgo konnytol az igazi illatot. Ami elsore megfogott, nem szeretem a szinezett kremeket, :nemtom: nem tudom megmondani az okat, ez olyan zold kinyomva mintha a kacsa fosott volna a kis hofeher porcelan talkamba, mar ez is nalam egy  negativum(olyan tisztatalan erzes) . Picit tobb vizzel csapattam fel az EJ borzzal mint ahogyan szeretem, na sebaj majd legkozelebb, igy egy picit szaradosabbra sikeredett. Felkenve a pofazacskora, a hagyomanyos nagypapas MEM illathoz hozzakapcsolodik egy kis oliva olaj illat ami tetszett. Megfelelo kremes es parnas a borotvalkozasoshoz, 2@ mentem a vegen kinyomva a pamacsbol a krem javat is szeretem felkennni. Szerintem egy nagyon jol hasznalhato krem, DE a szine miatt nem lesz a kedvencem.  :hat:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MEM
« Válasz #2 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 12:51:57 »
Csinálhatnátok képeket a krémről magáról is, meg a habról... tapasztalatom az hogy akármennyire színes is egy krém (pl TOBS levendula), mire hab lesz belőle majdnem fehér mindegyik.  Ez tényleg végig zöld?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:MEM
« Válasz #3 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 13:16:36 »
Mókus a kedvedéért:

Maga a liba, illetve kacsatotty:


...és a halványzöl színű hab:

Ha fehér habra vágysz, akkor a natúrt kell rendelned.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:MEM
« Válasz #4 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 13:17:15 »
Csinálhatnátok képeket a krémről magáról is, meg a habról... tapasztalatom az hogy akármennyire színes is egy krém (pl TOBS levendula), mire hab lesz belőle majdnem fehér mindegyik.  Ez tényleg végig zöld?
Nem, de nem is fehér ;)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MEM
« Válasz #5 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 13:33:29 »
Mókus a kedvedéért:
Köszönöm :hat:  Tényleg elég vad.  Kis guglizás szerint ez a csodálatos szín nem az olívaolaj, hanem a FD & C Yellow #6 és a FD & C Blue #1 csapatmunkájának eredménye.  Azt hiszem, egyelőre nem rendelek ilyet :futyul:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:MEM
« Válasz #6 Dátum: 2013. Szeptember 15. - 15:04:22 »
Mert én olyan internacionalista vagyok:  ;D

....ez olyan zold kinyomva mintha a kacsa fosott volna a kis hofeher porcelan talkamba, ....
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici