Közösség > Boltok, webshopok, közös beszerzések

Piacos élmények

<< < (2/137) > >>

thaly3:
A Dubl Duck Goldedge többet ér 1100-nál... ;) Gratula!

longball:
Hát gyerekek! ma olyan élményem volt...szinhely: régiségvásár Debrecen. Már hazafele tartottam, szinte teljesen kiköltekezve, zsebemben 1200 Ft-al, mikor az utolsó sorban megláttam két borotvakést dobozban. Megnéztem őket, az egyik egy elfent darab, a másik meg egy repedt nyélpanelű, de tökéletes ujraköszörületlen állapotú 6/8-os Karl Ester. Kérdem az eladó, mennyi? Aszongya 1200! Azon lendülettel nyultam a zsebembe, mire az eladó: nem is alkuszik? Na akkor tartsa meg nyugodtan a 200 Ft-t!  :crazy: Ugyhogy itt van előttem a kés, fényes, eredeti köszörülésű, egyedül a gerincről kell egy kis vakrozsdát eltávolitani. Meg majd egyszer a markolatpanelt javitani.  :borz2:

Csubakka:

--- Idézetet írta: longball - 2010. November 14. - 11:15:38 ---Hát gyerekek! ma olyan élményem volt...szinhely: régiségvásár Debrecen. Már hazafele tartottam, szinte teljesen kiköltekezve, zsebemben 1200 Ft-al, mikor az utolsó sorban megláttam két borotvakést dobozban. Megnéztem őket, az egyik egy elfent darab, a másik meg egy repedt nyélpanelű, de tökéletes ujraköszörületlen állapotú 6/8-os Karl Ester. Kérdem az eladó, mennyi? Aszongya 1200! Azon lendülettel nyultam a zsebembe, mire az eladó: nem is alkuszik? Na akkor tartsa meg nyugodtan a 200 Ft-t!  :crazy: Ugyhogy itt van előttem a kés, fényes, eredeti köszörülésű, egyedül a gerincről kell egy kis vakrozsdát eltávolitani. Meg majd egyszer a markolatpanelt javitani.  :borz2:

--- Idézet vége ---
A TESCO parkolóban volt a vásár?Ott nyáron én is körülnéztem egyszer(500 m-re lakom ;))

longball:
Ott...ott! Szerintem még tart!

edrose:

--- Idézetet írta: longball - 2010. November 14. - 11:52:13 ---Szerintem még tart!

--- Idézet vége ---

Na jó, de ha te ott voltál, már nincs sok értelme bárkinek is odamenni...   :evil:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése