Szerző Téma: Flaschner  (Megtekintve 108165 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Flaschner
« Válasz #75 Dátum: 2010. Július 02. - 15:55:02 »
Nagyon szép lett a végeredmény, sajnálom hogy még így is látszódnak rajta a rozsdafoltok. Nem gondoltam volna hogy ennyire mélyek, de nagyon zsír lett! :) Majd valamelyik nap megnézem élőben is ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Flaschner
« Válasz #76 Dátum: 2010. Július 02. - 18:37:03 »
Én meg nagyon örülök neki, hogy a mester úrnál nem a küllem volt a szempont! Élőben nem annyira szembetűnő, a borotva felületre is, élre is tökéletes. És megvolt immár az első próba: tulajdonképpen a borotválkozás utáni timsózásnál éreztem, hogy "harapósabb". Mindenesetre nálam egy jó darabig -ha jó az anyaga akkor évekig- nem fog egyebet látni, mint fenőszijjat!

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Flaschner
« Válasz #77 Dátum: 2010. Július 02. - 19:06:43 »
Ha választani kellett volna én is így hagytam volna, inkább szélesebb legyen mint makulátlanul fényes. Irigy vagyok most nagyon :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Flaschner
« Válasz #78 Dátum: 2010. Július 02. - 19:43:20 »
Ja..a legjobbat még nem is mondtam...a borotvát ugyanis egy orosz borotva tokjában postázta Flaschner úr. És nekem van egy pont olyan orosz borotvám -tok nélkül!  :borz1:

Nem elérhető finucci

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Flaschner
« Válasz #79 Dátum: 2010. Július 02. - 19:44:20 »
Én csak gratulálok, de nem irigykedem: http://i44.tinypic.com/aovwoi.jpg  Én is ezt használom,szeretem a hangját.  ;D

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Flaschner
« Válasz #80 Dátum: 2010. Július 02. - 20:06:17 »
Aha..!  8) Igy már essettlegg érthető!  ::) És hogy vált be..? (köszi a gratulációt...nem enyém az érdem...)

Nem elérhető finucci

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Flaschner
« Válasz #81 Dátum: 2010. Július 02. - 20:15:11 »
Mint írtam, jó a hangja. :) Összehasonlítási alapom nem sok van. Azt a solingenit (a fotóról) nem használom, nagyapai örökség, inkább némán tisztelem. Egy SFK-szerű (500 forintos beszerzés) van még shave ready állapotban, annál jobban kedvelem ezt a Schulzét. A shavettet már hanyagolom.

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Flaschner
« Válasz #82 Dátum: 2010. Július 02. - 20:22:45 »
Aha...én ugye ma próbáltam elősször. Ugyanolyan a hangja mint a picivel szélesebb orosz "Oszobaja" borotvának-eddig az volt a mindennapi borotvám. Az talán puhább anyagú, de finomra lehet élezni. Bevált, és ha Flaschner úr bevállalja, a jövő héten két orosz borotvát küldenék hozzá köszörültetni. A legjobb hangja a "Tennis" borotvámnak van...szinte énekel...de tényleg... :borz2:

Nem elérhető flasi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Stehlo + Flaschner im Solingen
Re:Flaschner
« Válasz #83 Dátum: 2010. Július 05. - 13:16:44 »
mindenkinek! nekem nem kell gratulalni a munkamhoz.......
 mint mindenkinek a munka az szent. !
 gondolom, nalatok is
 udv flasi

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Flaschner
« Válasz #84 Dátum: 2010. Július 05. - 13:44:43 »
A legjobb hangja a "Tennis" borotvámnak van...szinte énekel...de tényleg... :borz2:
Nekem a legjobb hangja a W&B Bow Razor-nek van, szinte "peng". ;)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Flaschner
« Válasz #85 Dátum: 2010. Július 06. - 21:34:06 »
Ma beszéltem a "Mesterrel". Telefonon. Sajnos nem tudom mikor lessz alkalmam személyesen eljutni hozzá, mert több akadálya van, de szeretnék. Nagyon segitőkész, látszik hogy egy gyakorlatias ember és nem egy tipikus fórumozó.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Flaschner
« Válasz #86 Dátum: 2010. Július 06. - 22:21:33 »
Szerintem nem kell az idézőjel!  ;) Flasi igazi mester, szereti és tiszteli a szakmáját! ...és el is ismerik szakmai körökben. Ha elmentek hozzá, meglátjátok a sok oklevelet a kis mühely-boltocska falán. Sőt még Díszpolgár is! :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Flaschner
« Válasz #87 Dátum: 2010. Július 07. - 17:21:40 »
Az idézőjel itt pozitiv előjelként értendő. Ma megint voltam Kelemen Mihálynál(ő tartja rendben a az én késeimet), ő személyesen ismeri. Nem találjátok ki a multkor milyen póló volt rajta  ;D

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Flaschner
« Válasz #88 Dátum: 2010. Július 08. - 00:42:34 »
rövidujjú?  :crazy:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Flaschner
« Válasz #89 Dátum: 2010. Július 08. - 07:36:23 »
Igen. Rövidujjú teniszpóló. Kék. És az volt ráhimezve: "Flashner..."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici