Közösség > Gyűjtés, gyűjtemények, galériák

MAD borotva cuccai

<< < (2/5) > >>

mad.just mad.:
 Nos... A Parker 65R...

 Először úgy voltam vele, amikor még csak képeken láttam, hogy: érdekes. Nem is annyira szép, mint érdekes. Valami indiai cicomás cucc. Utána néha megint megnéztem a képeket. Idővel egyre szebb, különlegesebb lett. Muszáj volt egyet szerezni ;D Több használat után csak azt tudom mondani: jó választás volt!

 Klasszikus három részes biztonsági, természetesen a legnagyobb különlegessége a nyele. Szürke, érdes felület (köves hatás), arany színű mintázattal:


 A mintákon kívül csak egy "INDIA" feliratunk van:


 Erősen hajaz pár ismerősre a fej kialakítása, viszont elég nagy gap-pel, és a penge szabad felülete is elég nagy:



 Használat közben olyan, mintha egy Merkur 38C lenne a kezünkben (van egy kis súlya és hossza a nyélnek), egy EJ 89 fejjel, de...mégsem. A nyél különleges bevonata abszolút csúszásgátló. A fej kialakítása miatt borotválkozás közben mindig pontosan lehet hallani a penge és a szőr találkozását, inkább füllel haladtam, mint szemmel. A második kör után nem igazán kell a folytatás.

 Különleges, szép (már akinek), jó a fogása, nagyon jó a visszacsatolás. Over and out.

gregg:
Akkor én is áthozom a már megejtett hozzászólásom idevonatkozó részét:

Nem vagyok DE-s, de ez egy nagyon szép kollekció! :2thumbup: Ki akartam kettőt, vagy hármat választani, hogy nekem ez kéne, de nem tudtam. Majd' mindegyik tetszik valamiért, és jól mutatnak így együtt.

Mad, már régóta foglalkoztat egy kérdés, amire talán tudsz magyarázatot adni; a nicked. Miért ott vannak a pontok, és a szóköz, ahol vannak?
Tehát, miért nem "mad just mad", vagy "mad.just.mad", vagy "madjustmad", vagy "mad just mad."...stb. Azt a választ is elfogadom, hogy csak. Tőled. :fetreng: Abban biztos vagyok, hogy nem volt foglalt egyik nick sem a regisztrációdkor. ;)

mad.just mad.:

--- Idézetet írta: gregg - 2013. December 03. - 07:57:00 ---Akkor én is áthozom a már megejtett hozzászólásom idevonatkozó részét:

Nem vagyok DE-s, de ez egy nagyon szép kollekció! :2thumbup: Ki akartam kettőt, vagy hármat választani, hogy nekem ez kéne, de nem tudtam. Majd' mindegyik tetszik valamiért, és jól mutatnak így együtt.

Mad, már régóta foglalkoztat egy kérdés, amire talán tudsz magyarázatot adni; a nicked. Miért ott vannak a pontok, és a szóköz, ahol vannak?
Tehát, miért nem "mad just mad", vagy "mad.just.mad", vagy "madjustmad", vagy "mad just mad."...stb. Azt a választ is elfogadom, hogy csak. Tőled. :fetreng: Abban biztos vagyok, hogy nem volt foglalt egyik nick sem a regisztrációdkor. ;)

--- Idézet vége ---
Az elsőre: köszi! A "gond" az, hogy nem nagyon tudnék megválni szinte egyiktől sem, mindegyikben van valami...

A másodikra: szintén ;D Azért van ott a pont és a szóköz, mert így van összhangban a névvel. Minden egyéb verzió normális lenne. Nomen est omen ;)

gregg:
Korrekt magyarázat egy őrülttől. ;D :hat:

mad.just mad.:

--- Idézetet írta: PBF - 2013. December 03. - 08:17:37 ---Könyörgöm, OFFoljuk szét!  :D

--- Idézet vége ---
Mer' ez sem megy má' itt ótomatikusan? Kérni kell? ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése