Közösség > Halhatatlanjaink

Fonthunter - Huppán Béla (1947-2014)

(1/16) > >>

rty42:
Fonthunter felesége ma ezt írta Facebook-on:

"Tegnap este 8 órakor Béla Huppán elaludt örökre. Megadatott, hogy vele lehessek végig, négy órán keresztül beszélgettünk,derűs volt, néha még nevettünk is. Békés volt, nyugodt, fájdalmai nem voltak. Háromnegyed nyolckor elfáradt, becsukta a szemeit. A karomban tartottam, fogtam a kezét, harmóniában hagyta el az itteni világot 8 órakor este, 2014. február 4-én, 66 évesen. Legyen neki nagyon könnyű a föld. Legkisebbik fia kérésére, ezzel a fotóval búcsúzunk tőle"


Fonti, nyugodj békében! :(

mad.just mad.:
:( Nem lesz több FontiVasárnap... :( És ez a legkisebb baj... :(

jrabi:
Most olvastam rty42 üzenetét és nem tudtam megállni, hogy ne írjam le azt, hogy mennyire megdöbbentett a hír...  :(
Hiszen Fonti nemrég (bár egyre ritkábban) még itt volt közöttünk, itt utasította rendre a tagokat, készítette a szebbnél-szebb képeit a SOTD rovatba (ki ne emlékezne a híres patinás W&B-re), s sokunknak megadatott, hogy találkozhattunk vele a budapesti találkozókon is. Eszembe jut, ahogy a maga csendességével segített minket, adott tanácsokat...nem gondoltam volna, hogy ekkora a baj...
S mindegy, hogy kinek volt rokonszenves a hozzáállása, kinek nem, elveszítettünk magunk közül egy embert. Számomra annál nagyobb fájdalom, hogy ismertem/megismertem Őt...s egyszerűen nehéz szavakat találni erre a hírre.

Nyugodj békében Fonti!!!  :(

mad.just mad.:
Mindenkinek hiányozni fog, valamiért... :(

Nyugodj békében, Fonti mester!

Albert Emerich:

--- Idézetet írta: mad.just mad. - 2014. Február 05. - 15:54:37 ---:( Nem lesz több FontiVasárnap... :( És ez a legkisebb baj... :(

--- Idézet vége ---

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3848113859518&set=a.1113839704373.13038.1778350652&type=1&theater

 :-[

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése