Közösség > Szakkönyvtár és egyéb kult

Cikkek, oldalak, blogok stb.

<< < (2/29) > >>

Qttyyy:
Jeee, tényleg van hozzászólási lehetőség, csak az előbb első dühömben nem tekertem le az oldal aljáig, hanem kiléptem, nehogy ragályos legyen.

edrose:

--- Idézetet írta: Penge - 2014. Április 16. - 19:29:19 ---Remélem belejönnek és nem lesz tele fals szakmai infóval, ahogy ezt eddig különböző kifejezetten borotválkozással kapcsolatos blogokból eddig mindig megtapasztaltuk.

--- Idézet vége ---

Már hogy mit tapasztaltunk meg, hogy tele vannak fals szakmai infókkal, vagy hogy nem?

Akárhogy is, Penge, remélem, hogy a Pamacs & Drusza blog nincs teli fals infóval.   :naughty:

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: edrose - 2014. Április 16. - 18:21:15 ---Hogyan válassz borotvát? című cikk a Do U care (A borotválkozás oldala) által:

http://borotvalkozasrol.hu/borotvalkozasi-eszkozok/hogyan-valassz-borotvat.php

Elég érdekes a felosztás, a szerző szerint 3+1 kategória van: az eldobható, a cseréhető fejes, a villany és plusz egynek a borotvakés. Biztonsági sehol.   ;D  :fejtor:

--- Idézet vége ---
Kemény. Ráadásul a többi cikk jelentős hányadát egy csaj írja.

Lehet én is indítok egy honlapot, ahol intimbetétekről vagy rúzsokról fogok értekezni (még nem döntöttem el), végülis még sohasem használtam egyiket se, tehát valószínű hogy hasznos dolgokat fogok tudni írni róla.

pmol322:
Mókus!

A tampon témat bízd reám! :hurra:

edrose:

--- Idézetet írta: kezdőmókus - 2014. Április 16. - 20:28:14 ---Kemény. Ráadásul a többi cikk jelentős hányadát egy csaj írja.

Lehet én is indítok egy honlapot, ahol intimbetétekről vagy rúzsokról fogok értekezni (még nem döntöttem el), végülis még sohasem használtam egyiket se, tehát valószínű hogy hasznos dolgokat fogok tudni írni róla.

--- Idézet vége ---

Ha már csaj szerző, itt egy másik cikk, ezt a P&P Facebook-oldalán már megosztottam a minap.  Szupcsi cikkcsi!   :boldog:

http://szepsegpraktikak.blog.hu/2014/04/10/borotvalkozas_323

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése