Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 2143368 alkalommal)

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11535 Dátum: 2014. Május 17. - 20:38:00 »
Fehér Proraso pre, TOBS Jermyn St. Collection, HJM Black Fibre, EJ DE89, piros Personna, kék Floid.

...és innen már csak pár óra, és házas ember leszek... ;)
Meg vagy őrülve? ... Még nem késő. ... Lemosni a floid-ot.
 :fetreng:
Sok bolondságot!  :bor: Éljen az ifjú ság!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11536 Dátum: 2014. Május 18. - 07:01:17 »
Titánok harca.

A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11537 Dátum: 2014. Május 18. - 08:24:15 »
A penge már sokadik alkalmas volt, így az SS-ben húzott nagyon. Átpakoltam egy OT-ba és lám, ismét bebizonyosodott, hogy nem mindegy, milyen vasba kerül a penge.
:+1:
Nálam a Gillette Tech a jolly joker ilyen szempontból. A szarnak mondott pengéből is kihozza a (relatíve) maximumot. :)

A BET nálam akkor játszik, mikor a borotválkozás után azonnal meg kell jelennem valahol, tehát nem jó, ha több sebből vérzem. :) Jól ki van találva a fej olyan szempontból, hogy nagymértékben megbocsájtó, ugyanakkor viszonylag normális eredményt lehet vele elérni, sebek nélkül.
Az OT oc az viszont nem a lájtosabbik feléből való a mezőnynek, jól érvényesül benne a penge (szerintem a végeredménye is jobb, mint a BET-nek), de ha nem kell sehová sem mennem, akkor bánja a fene, ha 1-2 helyen kibuggyan a vér.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11538 Dátum: 2014. Május 18. - 08:53:55 »
Minek a rövidítése a BET és az OT oc?
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11539 Dátum: 2014. Május 18. - 09:05:00 »
Ma reggel:

-r41
-NACET francia penge (thx. Qttyyy)
-Denim krém
-Balea AS

Ma reggel házhoz szállítással kaptam több csomag s féle pengét Qttyyy éltárstól.
Elsőre a lányomnak nagyon tetszetős NACET-t próbáltam ki.
Lehet nem az r41-be találták ki mert úgy húz mintha muszáj lenne neki. De kap holnap egy esélyt holnap.   
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11540 Dátum: 2014. Május 18. - 09:38:20 »
Minek a rövidítése a BET és az OT oc?
Szerintem Ball End Tech és Old Type Open Comb. Mind Gillette DE.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11541 Dátum: 2014. Május 18. - 09:52:39 »
Hamarosan :thumbup:

HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11542 Dátum: 2014. Május 18. - 10:06:01 »
Minek a rövidítése a BET és az OT oc?
Szerintem Ball End Tech és Old Type Open Comb. Mind Gillette DE.

Áhá, köszönöm, világos!
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11543 Dátum: 2014. Május 18. - 13:49:56 »
Mondjuk mára nem terveztem borotválkozást, de az imént kaptam két szappant, így rettenetesen nagy kényszert érzek legalább az egyik azonnali és halaszthatatlan beüzemelésére.
Úgyhogy mingyá' ezekkel csapatok:



D.R.Harris Arlington
Golddachs finest badger
Feather
Eclipse Red Ring
Alt Innsbruck edc
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11544 Dátum: 2014. Május 18. - 14:11:35 »
Ma: FS olcsó szintipamacs majd Semogue 830, Cella mandulás szappan, Lord L6 + zöld Astra @3.

Minden jó volt, kivéve a pamacsot. Szerintem ma használtam utoljára, menet közben át is váltottam egy másikra. Gondolkozom azon hogy felrakom a jótett.. topicba, hátha kell valakinek, de őszintén azt gondolom, hogy kezdőknek ki.....s egy ilyet ajándékozni, nem kezdőknek pedig már van elég pamacsa ami ennél sokkal jobb,¹ szóval nekik is felesleges. Na, majd feloldom az etikai dilemmát.

¹Valszeg mindegyik.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11545 Dátum: 2014. Május 18. - 14:21:55 »
Ma: FS olcsó szintipamacs majd Semogue 830, Cella mandulás szappan, Lord L6 + zöld Astra @3.

Minden jó volt, kivéve a pamacsot. Szerintem ma használtam utoljára, menet közben át is váltottam egy másikra. Gondolkozom azon hogy felrakom a jótett.. topicba, hátha kell valakinek, de őszintén azt gondolom, hogy kezdőknek ki.....s egy ilyet ajándékozni, nem kezdőknek pedig már van elég pamacsa ami ennél sokkal jobb,¹ szóval nekik is felesleges. Na, majd feloldom az etikai dilemmát.

¹Valszeg mindegyik.

Szerintem ne csinálj belőle problémát. Ahogy a szlávok is mondják: szuvenyírá nyiháhá nye kukucsku protku. :) ...szóval valakinek csak jó lesz...
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11546 Dátum: 2014. Május 18. - 14:22:25 »
Ma: FS olcsó szintipamacs majd Semogue 830, Cella mandulás szappan, Lord L6 + zöld Astra @3.

Minden jó volt, kivéve a pamacsot. Szerintem ma használtam utoljára, menet közben át is váltottam egy másikra. Gondolkozom azon hogy felrakom a jótett.. topicba, hátha kell valakinek, de őszintén azt gondolom, hogy kezdőknek ki.....s egy ilyet ajándékozni, nem kezdőknek pedig már van elég pamacsa ami ennél sokkal jobb,¹ szóval nekik is felesleges. Na, majd feloldom az etikai dilemmát.

¹Valszeg mindegyik.
Használd lazúrozásra!  :crazy:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1493
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11547 Dátum: 2014. Május 18. - 14:48:34 »
Ma reggel:
C&E Sienna
HJM cheap borz
Gillette Tech
Rapira "Platinum Lux" penge
Brut AS

Szappan remek, penge nem annyira... 6/10
Gillette Tech 1951

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11548 Dátum: 2014. Május 18. - 15:01:58 »
- futás, mint pre
- Speick szappan
- EJ best badger
- L6 + kék perszóna
- Speick AS

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11549 Dátum: 2014. Május 18. - 15:05:54 »
Ma: FS olcsó szintipamacs majd Semogue 830, Cella mandulás szappan, Lord L6 + zöld Astra @3.

Minden jó volt, kivéve a pamacsot. Szerintem ma használtam utoljára, menet közben át is váltottam egy másikra. Gondolkozom azon hogy felrakom a jótett.. topicba, hátha kell valakinek, de őszintén azt gondolom, hogy kezdőknek ki.....s egy ilyet ajándékozni, nem kezdőknek pedig már van elég pamacsa ami ennél sokkal jobb,¹ szóval nekik is felesleges. Na, majd feloldom az etikai dilemmát.

¹Valszeg mindegyik.

Foglalom. ;-)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici