Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 2137737 alkalommal)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11955 Dátum: 2014. Június 18. - 08:57:31 »
˙-NOS Astra Platinum @27

Há' de dobd már ki azt a pengét! :fetreng:
Mintha 28 alkalmat kapna, akármi is lenne, ha jól emlékszem. De ma nem az igazi a memóriám.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11956 Dátum: 2014. Június 18. - 09:08:42 »
˙-NOS Astra Platinum @27

Há' de dobd már ki azt a pengét! :fetreng:
Mintha 28 alkalmat kapna, akármi is lenne, ha jól emlékszem. De ma nem az igazi a memóriám.

Mar hangja van, de amíg nem húz nyüstölöm!  :borz2:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11957 Dátum: 2014. Június 18. - 11:08:24 »

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11958 Dátum: 2014. Június 18. - 13:03:44 »
Wilkinson ufo
Hans Baier silberspitzen
DE penge
Gillette OT oc 1918
Confianca Alfazema do monte

A majd' százéves borotva letaszíthatatlannak tűnik az itthoni trónjáról. Ha egy ideig nem használom, akkor mindig azt hiszem, hogy valamelyik másik vas megüti ezt a szintet, de amikor ismét előveszem meg kell állapítanom, hogy ez nem így van (mondjuk a Legion Extranjera azért közel jár hozzá).
A Confianca meg elfogyott. Szerettem.

A légiós borotvát azért picit irigyelem!  :sör:

Miért nem veszel egyet???

Néha lehet kapni.

Én pl 10 perccel ezelőtt vettem meg egy nyitott fésűst (az itthoni zárt, kíváncsi vagyok, van-e különbség). Eléggé leharcolt állapotban van, de majd megy krómozóba.
Most már csak ki kell várni, hogy Argentínából megjöjjön. A már itthon lévő is onnan jött, laza 44 napig, szóval a szállítási idővel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim arrafelé. Gondolom működik ott is a 'manana' effektus. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11959 Dátum: 2014. Június 18. - 13:21:07 »
Wilkinson ufo
Hans Baier silberspitzen
DE penge
Gillette OT oc 1918
Confianca Alfazema do monte

A majd' százéves borotva letaszíthatatlannak tűnik az itthoni trónjáról. Ha egy ideig nem használom, akkor mindig azt hiszem, hogy valamelyik másik vas megüti ezt a szintet, de amikor ismét előveszem meg kell állapítanom, hogy ez nem így van (mondjuk a Legion Extranjera azért közel jár hozzá).
A Confianca meg elfogyott. Szerettem.

A légiós borotvát azért picit irigyelem!  :sör:

Miért nem veszel egyet???

Néha lehet kapni.

Én pl 10 perccel ezelőtt vettem meg egy nyitott fésűst (az itthoni zárt, kíváncsi vagyok, van-e különbség). Eléggé leharcolt állapotban van, de majd megy krómozóba.
Most már csak ki kell várni, hogy Argentínából megjöjjön. A már itthon lévő is onnan jött, laza 44 napig, szóval a szállítási idővel kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim arrafelé. Gondolom működik ott is a 'manana' effektus. :)

Egyszerű a képlet, nem akarok költekezni állandóan.

Inkább amikor posztolsz róla, zöldülök inkább!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11960 Dátum: 2014. Június 18. - 15:49:02 »
Reggeli törpténet:
+zuhany, glicerines szappannal, mint pre
+colonel conk amber glicerines szappan, arcra kenve
+victoria bechhoffen borz pamacs, arcon habosítva
+mofém nyitott fésűs önborotva, benne BiC@1
+wtg, xtg, atg, majd egy menet a nyakon
+hideg víz, old spice original, florena asb

A mofém borotvában nem csalódtam, még a bic pengével sem volt irritáció. Nem lett probléma, de bbs sem, főleg a nyakamon.
A colonel ismét fantasztikus volt. Érdekes, valószínűleg ez a borotva nem szed le annyi bőrt, így nem volt meg az a klasszikus "csupasz arcú vagyok" érzés, amit a mühle r89 után szoktam érezni.
8/10 a bbs hiánya miatt.

Nem elérhető Carius

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11961 Dátum: 2014. Június 18. - 16:47:07 »
Nemtudom hova szabad írni kérdésemet, itt bepróbálkozom.. Mit jelent az a sok rövidítés amit használtok, borotválkozási módszernél stb.-nél. "wtg, xtg, atg" vagy a "bbs"

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11962 Dátum: 2014. Június 18. - 16:52:43 »
Az előbbi   :borotva2:

 - Geo F. Trumper ibolyás borotvakrém
 - EJ DE 89 - a nap aktualitása miatt
 - Lord SC
 - HJM Black Fibre 2
- Adidas Aftershave

Esedékes volt a mai, mert már három napja nem borotválkoztam. Az EJ-re esett a választás, bár a Gem-et szerettem volna használni. Az EJ-t is csak azért, mert ma sokat volt róla szó. Naszóval! Nem véletlenül kedvenc borotvám, szép és kitűnő, ismét remekelt.
A pengét az első kör után cserélnem kellett, sajnos menet közben kimerült...
A több éves Adidas pedig mintha nem is öregedett volna, szépen teszi a dolgát, kellemes illattal.

Hibátlan végeredmény!  :thumbup:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11963 Dátum: 2014. Június 18. - 16:55:26 »
Nemtudom hova szabad írni kérdésemet, itt bepróbálkozom.. Mit jelent az a sok rövidítés amit használtok, borotválkozási módszernél stb.-nél. "wtg, xtg, atg" vagy a "bbs"
Van itt a fórumon ilyen topik ahol az összes rövidités le van irva.
http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php?topic=61.0
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Feri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 39
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11964 Dátum: 2014. Június 18. - 17:56:39 »
Nagyon régen írtam ide, ezért tessék:

Geo F. Trumper pre/after-rel kezdtem, a kedvenc szantálomból majd Mühle szantál szappan a gyönyörű szuperborz pamacsommal. Penge Timor Solingen, ami a személyes kedvencem, bár nem is használok mást jó másfél éve (talán most kipróbálok egy Feather-t, remélem hozza majd a szintet, amit a Timor jelent nálam, ennél jobb nem volt még a borotváimban). A végén újra a szantál shave jött, meg egy kis szantálos kölni ugyanebből a márkából. Nálam egyébként ez a klasszikus, Merkur 38 C borotvával használom. Igazából ez egy olyan illat, ami kora tavasszal, késő ősszel és télen az igazi, nyáron én is inkább proraso cuccokat részesítem előnyben a frissességük miatt (ahhoz a fenti fürdőben van egy Kent pamacsom és egy Edwin Jagger borotvám, tudom nem kéne így szelektálni, de praktikus a két hely, két borotválkozási élmény felállás...), de most kifogytam a pre krémből, anélkül meg nem az igazi. A Proraso azért is jó, mert a mentolos illatához nálam illik a szantál kölni, az pedig a kedvencem (és nem csak nekem, a feleségemnek, az anyámnak és a lányomnak is, ami fontos!)

Együtt a pre-vel tervezem rendelni a Feathert, egyenlőre csak egy kis csomaggal, próbaként. Amit próbáltam eddig más penge valami miatt gyengébb volt a bőrömnek, mint a jól bevált Timor, nem is tudom, minek tesztelni ezt a japánt, de annyi jót olvastam már róla, hátha váltótársnak bejön, talán az egyik szettbe az megy majd a kettőből, hogy mindenben különbözzön az élmény...

Nemrég fedeztem fel a saving.ie oldalt, ahol nagyon jó áron kapható szinte minden, ami nekem kell a borotválkozáshoz. Korrektül szállítanak is Magyarországra, csak most szabin van a csapat 26-ig... Ismeri valaki őket. Nekem eddig három rendelés alapján bejött!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11965 Dátum: 2014. Június 18. - 18:42:52 »
- NF Tubby 2
- Ikon Standard/Gilette 7 o'clock
- Trumper Sandalwood cream
- CE Sandalwood ASB + EdT

Ikon nagyon jó masina, amellett hogy igen szemrevaló, kellően súlyos is. Igazi Hiend játékszer.:)) A szantál mindig jó, még nyáron is. Benne van a top 3 illatban eddig nálam.

A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11966 Dátum: 2014. Június 18. - 18:53:43 »
bbuffy
Kép:  :borz2:

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2022
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11967 Dátum: 2014. Június 18. - 19:54:54 »
bbuffy
Kép:  :borz2:
:+1:
Egyebek mellett az ilyen képekért érdemes olvasni ezt a topicot! :)
(szerintem)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11968 Dátum: 2014. Június 18. - 20:01:21 »
Jó a kép és a tartalom is  ;)
Ez a Qka féle iKon?

- NF Tubby 2
- Ikon Standard/Gilette 7 o'clock
- Trumper Sandalwood cream
- CE Sandalwood ASB + EdT

Ikon nagyon jó masina, amellett hogy igen szemrevaló, kellően súlyos is. Igazi Hiend játékszer.:)) A szantál mindig jó, még nyáron is. Benne van a top 3 illatban eddig nálam.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #11969 Dátum: 2014. Június 18. - 20:03:40 »
Jó a kép és a tartalom is  ;)
Ez a Qka féle iKon?

- NF Tubby 2
- Ikon Standard/Gilette 7 o'clock
- Trumper Sandalwood cream
- CE Sandalwood ASB + EdT

Ikon nagyon jó masina, amellett hogy igen szemrevaló, kellően súlyos is. Igazi Hiend játékszer.:)) A szantál mindig jó, még nyáron is. Benne van a top 3 illatban eddig nálam.

Igen, tőle származik. Nagyon jó kis cucc.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici