Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1588456 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20325 Dátum: 2022. Január 04. - 08:36:50 »
Ráadásul ezzel a szállítási móddal a logisztikát is frankón intézik! Összegyűjtik a csomagokat ha több helyről rendelsz kb. egy időben és egy csomagként indul el Kínából. Egy nyomkövetési szám van, egyszerre vámkezelik és a futár (ExpressOne) egyben hozza...

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20326 Dátum: 2022. Január 09. - 10:01:26 »

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20327 Dátum: 2022. Január 09. - 15:36:57 »
Yaqi - The Final Cut
Astra - Stainless steel
Yaqi - Mountain Lake Caravel 2band
Kanion - Classic shaving cream
RNB - Borealia Shine balm

A borotvaval ez volt a 3. alkalmam, mely kek Astraval is veszelyes magas fokozaton. Itt-ott ismet szedtem ossze pontverzest, illetve az allamnal 3,5 fokozaton mar a hamreteget is szepen elkezdte leszedni. Igy vegul visszavettem 1,5  - 2-re. A borom jol toleralja, de nekem kicsit odafigyelos borotva az R89 utan. A fejnehezsege meg hagyjan, de a kis nyel azert nem tul kenyelmes, ellenben kivalo a grip rajta, igy nem csuszik.

Megerkezett a 2band teso a Mountain Lake Caravel-bol aminek nagyon orulok. Nekem ezek az allati szoros pamacsok sokkal jobban bejonnek. A koteg nincs olyan melyen ultetve, mint a Ruby-ban ezert nagyobbra nyilik, kissebb ellenallas mellett. Elso alkalom volt vele, igy kell meg neki ido mire jobb lesz. Fogasa kenyelmes, sok habot keszit, egyszoval nem lehet ra panasz. Monjuk nem kicsi, de legalabb szabalja a keszletem.

A Kanion krem lengyel termek, melyet paromtol kaptam. Picike 75ml-es fem tubusban van. Illata az en szaglasomnak kicsit tatas, szappanos, semmi extra. Olyan mindennapos igaslofele lehet odakint is. Erdekessege, hogy van benne allantoin, mely nagyon jo gyulladascsokkento. Errol amugy annyit erdemes tudni, hogy anno 1800-ban marhamagzatléből és borjúvizeletből nyertek ki, de mara szintetizaltak, szoval mestersegesen allitjak elo. De erdekes tenykent itt hagyom, vicces mit ken az ember az arcara. Egyebkent nagyon jo habot rittyentettem belole, megfeleloen puhit, sikosit es hidratal.

A balzsamot hugom hozta egyenesen a gyartotol.  Egyik ismerose ott dolgozik es rajta keresztul sikerult beszerezni. A gyarto az RNB S. l. akinek a gyara Valenciaban van, ahol hugom is el. A tubus is nagyon szep, a szivarvany minden szineben pompazik, ami mondjuk nem tul ferfias, de nekem bejon. Illata szerintem ananasz, a csaladom viszont nem igazan tudta beazonositani. De egyertelmuen gyumolcsos. Nem tul hig, jol hidratal, az illata pedig nem tul tartos. Nekem tetszik, de inkabb nyari illat.


A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20328 Dátum: 2022. Január 10. - 13:58:35 »

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20329 Dátum: 2022. Január 10. - 21:49:16 »
Nagyon szép ez a NewImproved! Megérdemelne egy jobb pengét :)

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20330 Dátum: 2022. Január 10. - 23:51:44 »
Köszi, kapott egy kis polírt még mikor megérkezett és azóta ilyen. A pengékkel meg tudod hogy van, az elején az ember ki akar próbálni mindent, bevásárol, aztán koptatja a motyót.  :futyul:

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20331 Dátum: 2022. Január 11. - 12:05:00 »
A szappanért(az előző képen látható Fine Platinumért is), pamacsért, pengéért üldözze örök hálám Hagyma fórumtársunkat!  :bow:


Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20332 Dátum: 2022. Január 13. - 11:14:41 »
Első alkalom a Semogue Taj-al...


Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20333 Dátum: 2022. Január 13. - 21:06:12 »
:offtopik:
Látom megy a rongyrázás... OSB lap, mi? Amilyen ára van, épp hogy' a százdollárosok hiányoznak előle.  :fetreng:

(Komolyra fordítva, az az OT (?) jól néz ki)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20334 Dátum: 2022. Január 13. - 21:29:41 »
 :fetreng:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20335 Dátum: 2022. Január 14. - 09:10:35 »
De jót röhögtem ezen...  :fetreng:

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20336 Dátum: 2022. Január 19. - 12:01:48 »
Mivel genyó módon kiszívtátok a vérem az OSB-vel, kénytelen voltam ráteríteni egy törölközőt.  :futyul: :fetreng:

A pamacsért köszönet Takuun-nak, a pengéért pedig Hagymának!  :hat:

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20337 Dátum: 2022. Január 19. - 21:23:55 »
Szia Ollli!

Szép kis szett! A Plague Doctor-ról írnál pár szót kérlek? Legfőképp az illatára lennék kíváncsi.

A Tabac-cal sikerült megbarátkoznod?

Üdv.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20338 Dátum: 2022. Január 19. - 22:29:05 »
A Doktor gyorsan ad nagyon jó habot, viszont, szerintem nem tudja azt a fajta síkosságot, amit egy faggyús szappan cserébe van benne egy csomó minden, ami ápolja a bőrt. Shea vaj, argán olaj, aloe vera és lanolin.

"A 17. századi pestis doktorok maszkjában édes illatok, úgy mint szárított virágok, gyógynövények és fűszerek voltak felfedezhetőek. Szerintük a pestis a rossz levegő ártalmas útján terjedt és ez a mix megóvta őket a fertőéstől. Egy friss olasz út alkalmával megkapták ezt a receptet, amit valószínűleg ezek a pestis doktorok használtak. A cég nem garantálja, hogy ez megvédene bárkit is egy jövőbeni pestistől, viszont isteni az illata."

Eddig a marketing, nekem ami ebből átjött, az a marcipán határozott illata, mely a szappanba szagolva akár túlzottnak is hathat, viszont használat közben kifejezetten ellágyul, sőt szinte teljesen el is tűnhet. Remélem tudtam segíteni.

Tabac illatával továbbra sem vagyunk barátok, viszont a működése miatt megbocsátom neki.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20339 Dátum: 2022. Január 20. - 07:22:09 »
Köszönöm szépen! A marketing részt olvastam már, a te véleményedre voltam kíváncsi.  :sör:

Nekem van The Dead Sea, annak az illatát imádom, könnyed, kellemes. Leírni nem tudom, mert összetett illat, szerintem nem emelkedik ki belőle semmi sem. A másik szappanom tőlük a Caribbean Holiday, az rumos és egészen furcsa, mert barna a szappan és a hab sem teljesen fehér.


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici