Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1599317 alkalommal)

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20460 Dátum: 2022. Augusztus 21. - 14:04:41 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20461 Dátum: 2022. Augusztus 25. - 11:21:45 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20462 Dátum: 2022. Augusztus 28. - 11:22:48 »

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20463 Dátum: 2022. Augusztus 28. - 13:01:58 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20464 Dátum: 2022. Szeptember 01. - 08:54:08 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető nihil

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20465 Dátum: 2022. Szeptember 03. - 14:21:01 »


borotva: extrametálos Gold Dollar

élezve : DMT coarse ; Haidu 1000 -3000 - 8000 ; Naniwa SS 12000 .

Nem elérhető xBaller

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20466 Dátum: 2022. Szeptember 04. - 12:35:23 »

Sziasztok!  :)


Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20467 Dátum: 2022. Szeptember 04. - 18:36:09 »
After Summer 2022

Az aranylo buza egy csipetnyi pipaccsal a napsutotte Toszkanaba repit, hala a Nesti Dante kivalo szappanjanak. Az edzes utan egy kellemes langyos furdesen vagyok tul, es meg erzem a boromon azt a finom nyar vegi illatot amit ez a remek szappan hagyott hatra maga utan. Tenyleg olyan, mintha egy aranylo buzafold kozepen allnek.

A Black Spiced preshave-kent funkcionalt, nagy kedvencem, igazi karibi ital, visszarepit a nyarba, melyet most kiegeszitettem az egyik kedvenc vape-emmel, a pina colada-s Tornadoval, mely paros kellemesen ellazitott a szeansz elott.

A Yaqi pamacsa kicsit nagy, de nagyon finom kremes habot keszitett a TOBS kokuszos szappanjabol, mely illata a tengerpartot idezi meg ahol az elmult 2 hetben annyiszor ereztem a kokuszos naptej illatat. Igazan hidratalo es nagyon jo vedelmet biztosito krem, szeretem hasznalni.

Bowapex altal keszitett Tengerszem kes azert kerult elo, mert regen nem hasznaltam es ugy ereztem ma itt az ido, keszen allok ismet hasznalni. A TOBS kremje szepen megpuhitotta a szorom, igy a kes gyonyoruen vagta a 4 napos borostat. Meg mindig nagy elmeny kessel dolgozni es egyben idoigenyes is, de ma egyedul vagyok es ugy dontottem, hogy egy Netflix-es sorozat helyett ezzel fogom elutni az idot. Jo dontes volt! Vagas es irritacio nelkuli szeansz volt, mely alatt kellemesen feltoltodtem. Kenyelmesen, nyugodtan, laza mozdulatokkal dolgoztam.

Issey Miyake balzsamjat hasznaltam iden nyaron, melynek illata visszafogott, kellemesen citrusos, viragos, balzsamos. Hidratal, nyugtat, finoman lehet adagolni, es a vegen a bor szepen beszivja, nem hagy ragacsos erzetet. Nagyon puha, nagyon sejmes babapopsi arc az eredmeny, melyet Jimmy Choo ultra citrusos parfumjevel zartam.

Reszemrol a nyarnak mai nappal vege, bar tudom, hogy lesz meg meleg Szeptembenben, de az mar nem lesz olyan mint az elmult par honapban. Kipihenten, elmenyekben gazdagon varom az ev legszinesebb evszakat.


A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20468 Dátum: 2022. Szeptember 04. - 22:10:53 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20469 Dátum: 2022. Szeptember 07. - 12:10:28 »
Rég dobtam már fel képet, gondoltam akkor itt az ideje újra belendülni...



Preshave: Az arcomat jó meleg vizes zuhannyal szoktam előkészíteni, sima hajsamponnal dörzsölöm a borostámat jó pár percig, ezt 2x megismétlem és már megyek is a szappanba. Próbáltam tusfürdővel is, de úgy vettem észre, hogy a sampon jobban puhít.

Szappan: Proraso zöld, a nyári hőségek óta ezt használom a hűsítő hatása miatt. Mindannyian ismeritek, nem hiszem, hogy nagyon be kellene mutatnom. Nem a legkifinomultabb cucc a piacon, de teszi a dolgát és ez a lényeg.

Pamacs: Omega gigant, én legalábbis így hívom.  :D Nagyon frankon bánik el bármilyen keményszappannal, amivel eddig sikerült kipróbálnom, természetesen a Proraso sem akadály neki. Szoktam valamennyi vizet hagyni benne, a nagyját azért kinyomom. Úgy vettem észre, hogy így a legjobb. Ha túl száraz, akkor nehezebben veszi fel a szappant, ha túl vizes, akkor meg feleslegesen gyártja a habot, miközben kőrözök és az így megy a mosdóba, amit utána én már nem veszek fel. Nem a pazarlás miatt zavar ez, csak szeretném olyan ügyesen csinálni, amilyen ügyesen csak lehet, márpedig ha potyog a hab a lefolyóba, akkor az rossz.
3 kört szoktam menni plusz a problémás részek, amik még 2 kör. Mostanában sikerül úgy eltalálnom, hogy erre pont elegendő habot adjon ez a nagy pamacs és még marad egy pici benne, amit arra használok, hogy a végén felkenjem, amíg elmosom az eszközöket. Jó érzés is, a vérzést is csillapítja szerintem és ennyivel is könnyebb kimosni Gigant urat.  ;)

Aftershave: Barbonnal a mosógép is tovább él, ugye Astra bácsi? Szintén hűsít, de előtte még lemarja a bőrt, mi kell még?  :D Lehet vannak ilyen nagypapa komplexusaim, de nekem az illata is bejön.

Borotva: Gillette Bulldog, mivel én a nyitott fésűs fejeket szeretem, azokból sem a mild típusokat az Old ill. New Type-ok az én világom. A Bulldog amúgy se egy gyakori darab, a nyél gyönyörűen mintázott, nagyon jó fogása van. Élmény vele minden alkalom, imádom!

Penge: Bic, ajándékba kaptam, már nem tudom kitől, de hálás vagyok neki, mert bevált, jó kis cucc, megszerettem. Nagyjából 4-5 alkalmat bír nálam, ami számomra tökéletes ár/érték arányban.

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20470 Dátum: 2022. Szeptember 07. - 12:28:45 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20471 Dátum: 2022. Szeptember 12. - 20:16:31 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20472 Dátum: 2022. Szeptember 15. - 20:40:07 »


"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20473 Dátum: 2022. Szeptember 16. - 12:42:54 »
Rég dobtam már fel képet, gondoltam akkor itt az ideje újra belendülni...



Preshave: Az arcomat jó meleg vizes zuhannyal szoktam előkészíteni, sima hajsamponnal dörzsölöm a borostámat jó pár percig, ezt 2x megismétlem és már megyek is a szappanba. Próbáltam tusfürdővel is, de úgy vettem észre, hogy a sampon jobban puhít.

Szappan: Proraso zöld, a nyári hőségek óta ezt használom a hűsítő hatása miatt. Mindannyian ismeritek, nem hiszem, hogy nagyon be kellene mutatnom. Nem a legkifinomultabb cucc a piacon, de teszi a dolgát és ez a lényeg.

Pamacs: Omega gigant, én legalábbis így hívom.  :D Nagyon frankon bánik el bármilyen keményszappannal, amivel eddig sikerült kipróbálnom, természetesen a Proraso sem akadály neki. Szoktam valamennyi vizet hagyni benne, a nagyját azért kinyomom. Úgy vettem észre, hogy így a legjobb. Ha túl száraz, akkor nehezebben veszi fel a szappant, ha túl vizes, akkor meg feleslegesen gyártja a habot, miközben kőrözök és az így megy a mosdóba, amit utána én már nem veszek fel. Nem a pazarlás miatt zavar ez, csak szeretném olyan ügyesen csinálni, amilyen ügyesen csak lehet, márpedig ha potyog a hab a lefolyóba, akkor az rossz.
3 kört szoktam menni plusz a problémás részek, amik még 2 kör. Mostanában sikerül úgy eltalálnom, hogy erre pont elegendő habot adjon ez a nagy pamacs és még marad egy pici benne, amit arra használok, hogy a végén felkenjem, amíg elmosom az eszközöket. Jó érzés is, a vérzést is csillapítja szerintem és ennyivel is könnyebb kimosni Gigant urat.  ;)

Aftershave: Barbonnal a mosógép is tovább él, ugye Astra bácsi? Szintén hűsít, de előtte még lemarja a bőrt, mi kell még?  :D Lehet vannak ilyen nagypapa komplexusaim, de nekem az illata is bejön.

Borotva: Gillette Bulldog, mivel én a nyitott fésűs fejeket szeretem, azokból sem a mild típusokat az Old ill. New Type-ok az én világom. A Bulldog amúgy se egy gyakori darab, a nyél gyönyörűen mintázott, nagyon jó fogása van. Élmény vele minden alkalom, imádom!

Penge: Bic, ajándékba kaptam, már nem tudom kitől, de hálás vagyok neki, mert bevált, jó kis cucc, megszerettem. Nagyjából 4-5 alkalmat bír nálam, ami számomra tökéletes ár/érték arányban.

Szia milyen sampont használsz?

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20474 Dátum: 2022. Szeptember 16. - 14:48:06 »
Hali, nagyon komoly hedencsoldörszt.  ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici