Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Balatoni Szappan

(1/74) > >>

pmol322:
Kézműves szappan.

 Idézet a kapott levélből:

" Szappanfőzéssel foglalkozunk és szeretnénk jól elkészíteni/fejleszteni azt a borotvaszappant, amelynek a receptúráját már 1930-ban is követték. Gyógyszerész-vegyész receptúra, hagyományos összetevőkkel: marhafaggyú, kókuszolaj, lanolin ...

 A termék folyamatos fejlesztés alatt van. Szeretnénk borotvaszappant, borotvakrémet készíteni.

Szeretnénk megfelelő összeállítású és töménységű illatot is kitalálni! Szóval rengeteg dolgunk lenne, és ehhez kérek tapasztalt borotválkozóktól segítséget! "

Vélemények?


1. TEAFAOLAJOS CITRUSOS


2. ICTIOLOS ( orvosi kátrányos) szappan citrussal és teafaolajjal


" Elkészűlt az első kátrány ( ichthammolum ) tartalmú, erős gyulladáscsökkentő és hámosító hatású borotvaszappanunk, melyet kifejezett ankés bőrű férfiaknak ajánlunk. "

3. CÉDRUS-GLYCERINES BOROTVASZAPPAN

kezdőmókus:
Csak nekem fura hogy a kátrányos szappannál az összetevők közt nincs a kátrány? El lett cserélve a cédula?

pmol322:
ichtiolos

s mindegyik azzal a cédulával lett fotózva, amelyikkel érkezett. :fejtor: :nemtom:

Forri:
Személy szerint nekem szimpatikus, hogy a citrusos ill cédrusos illatokra álltak rá. Nekem ez jobban bejön, mint a rózsás-ibolyás-gyöngyvirágos-orgonás stb. Működésre milyen?

tankraid:

--- Idézetet írta: Forri - 2014. Október 20. - 18:49:55 ---Személy szerint nekem szimpatikus, hogy a citrusos ill cédrusos illatokra álltak rá. Nekem ez jobban bejön, mint a rózsás-ibolyás-gyöngyvirágos-orgonás stb. Működésre milyen?

--- Idézet vége ---

 :+1: citrusos illatok :D

én szerintem holnap tesztelem az elsőt. ha minden összejön.  :fejtor:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése